Skocz do zawartości

Zablokowane ub starylary pls


StaryLary

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*:StaryLary
IP / Steam ID*: STEAM_0:0:445086320

Admin banujący: TheProShizer | Cssetti.pl
Data i godzina otrzymania bana*: dziś, koło 18:30
Runda:-
Serwer*:JB
Powód: ab
Link do demka*: -
Wycinek z konsoli*: -
Krótki opis sytuacji*: Kiedy była straszna nuda bo CT prowadziło pół rundy w celi a później kazał wejść do terrarium, kupiłem FD zabiłem wszystkich przyciskiem. Głupie, wiem. Ale myślałem, że tak jak inni dostanę bana na pół godziny, może do 3. Niektórzy admini też tak robią, że odwalają coś głupiego a potem sami siebie banują tam na pól godziny, chciałem zrobić to samo. Ale dostałem bana na tydzień który imo był przesadzony. Stwierdziłem, że wejdę na ns i pogram przez ten czas "pod przykrywką" tak jak też robili inni ale skończyło się permem. Wiem, że ban jest słuszny ale patrząc na to jaka jest atmosfera na serwerze i na to co się tam na co dzień odwala proszę o UB albo chociaż skrócenie tego bana, więcej tak nie odwalę. To pierwsza taka akcja i mój pierwszy ban. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przestań myśleć, bo ci nie wychodzi. Jeżeli miałeś nadzieję, że jakiś admin po znajomości ci da krótkiego bana to źle myślałeś, bo akurat byłem na serwerze i za takie zachowanie zawsze ostatnio dawałem bana na tydzień. Za debilizm się płaci.

Z innej beczki, mam udowodnić ci wchodzenie na aktywnym, żebyś zawsze perma dostawał, czy grzecznie jak pies będziesz grał incognito na nsie przez ten tydzień i się nie wychylał? Może coś tobie i nie tylko tobie wbiję do głowy. Decyzja należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie