Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane UB dla Najlepszego Prowadzącego


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mamba

Data zdarzenia:  3-4 dni temu

Powód bana: Celowe FK xD

Opis sytuacji: Kierat rzucił HE dałem mu karniaka po czym zaczął mnie obrażać po sekundzie to go odjebałem.

 

Moi przyjaciele tęsknią za moją obecnością w CT dlatego piszę o to owe odwołanie o UB.

 

PS. Prośba do admina @ KIKaby przeczytał i zapoznał się jeszcze raz z regulaminem serwera. -> celowy FK - [Kick/Slay - Ban 5 min - 30 min]

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, KIK napisał:

Dlatego dostaliście bana na ct żebyście pod nieobecność adminów nie zabijali kogoś bo ktoś was urazi.

Czyli rozumiem ''je*** regulamin''.

 

Chyba jak ktoś celowo robi stale fk to jest dział skargi od tego czy nie ( można napisać skargę). Czy sobie własny regulamin stworzyłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, El Mafioso napisał:

Tutaj admini nie wiedzą o istnieniu połowy punktów w regulaminie a drugiej połowy nie potrafią poprawnie zinterpretować więc...

Taryfikator prowadzimy we własnych myślach 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Większość serwera czekała na tego bana od dłuższego czasu, chłop chodzi do ct tylko po to zeby prowokować każdego swoim gadaniem. Ban dla Mamby to najlepsze co mogło spotkać ten serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie