Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na administatora ipio


Bubson

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Paneo 

Nick oskarżonego: ipio

Dowody (Demko/ssy): http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_kox-1677744838-1677745833.zip 

Opis sytuacji: Wbilem na Serwer i prowokowalem go troche ale sie odpalił zaczął mnie prowokowac i powiedzialem ze jest nikim i dostalem bana na 3-4 dni 

i jako admin powinien zachowac powage w takiej sytuacij i nie podnosic glosu na gracza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo mówić prowokowałeś non stop, a że byliśmy sami na serwerze i nikogo nie było, nic nie mówiłem. Ja darze osoby takim samym szacunkiem jak one mi go okazują (Większość graczy tez o tym wie). Kto ogląda demko to widział jak się to zaczęło. Przez cala mapkę chciałeś mi pokazać ze lamie regulamin/ze kampie/ze chodzę na shifcie a robiłeś dokładnie to samo. Bana i tak dostałeś w miarę małego, bo wedle taryfikatora mógłby być nieco dłuższy. Dodam ze w kalkulacji, nie brałem pod uwagę Prowokacji, bo sam na nie pozwoliłem w tej sytuacji.

Nw, ale głosu nie podnosiłem. Miałem nieco głośniejszy mikrofon, ale już zmniejszyłem głośność, żeby nikt nie myślał ze podnóże głos.

Dziękuje za twoja opinie i widzimy się za 3-4 Dni 

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bubson napisał:

spokojnie a i jak cos to powiedzialem normalnie bo jestes klapkiem i tyle widzimy sie za 3-4dni ale zobaczymy co TIGER  powie na to ze prowokujesz graczy :0

 

 

 

 

Ja Nic Nie Powiem, @ PejdzunKtym się zajmie haha

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie