Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycja ułatwienia pracy dla adminów


Vorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych, wychylam się z inicjatywą delikatnego ułatwienia pracy nam adminom jak i przyszłym kandydatom. Każdy dobrze wie, że nasz serwer dd2 nie jest pusty, w godzinach popołudniowych/wieczornych ciężko się dobić na serwer. Nie raz miałem sytuację, że zostałem poproszony w prywatnej wiadomości o wejście na serwer w celu zbanowania czy ogarnięcia nagannego zachowania gracza lecz próba wejścia na serwer trwała od 10 nawet do 20 minut. W tym czasie wielu delikwentów już dawno opuściło serwer. Dlatego moją propozycją na dziś jest rezerwacja slota, nawet jednego, tylko i wyłącznie dla admina by mógł w każdej chwili bez zbędnego czekania wejść na serwer i pomóc naszej kochanej społeczności w kontynuacji dalszej przyjemnej, bezstresowej rozgrywce na serwerku. 

Na ten temat wydaje mi się, że z mojej strony to wszystko i dziękuje za poświęcony czas :)

Miłego dnia/wieczoru jak i dobrej nocy życzę <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przerabiany X razy. Nie będzie rezerwacji słota. Decyzja moja i @ snuffy

 

 

Nie jest to ułatwienie pracy. Jak na serwerze w momencie gdy nie ma admina, biega odpal to nie dłużej jak po minucie ludzie wychodzą

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie