Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] TheProShizer


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : TheProShizer
Wiek: 16 
Steam ID: STEAM_0:0:516802520 

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: CS 1.6
Na ilu serwerach posiadasz admina?: 1 czyli na najlepszym serwerze na tej sieci którym jest JailBreak
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 8
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: Tak
Mikrofon:? Tak
Dlaczego właśnie Ty?: Jestem często ONLINE na forum, jestem tu czasem nawet caly dzien i wielokrotnie przez chatbox przewijały się wiadomości o cziterach na serwerze. Moje GT na wielu serwerach jest marne a nawet zerowe i zdaję sobie z tego sprawę. Mimo, że wiele osób uważa mnie za dałna (nie zaprzeczę :kekw:) to na JB jako admin  siedzę już ponad miesiąc a mimo  spekulacji wielu osób miałem odpaść po 1 dniu. Nowa osoba do czuwania nad serwerkami nie zaszkodzi.  
Kilka słów o sobie: Szef wszystkich szefów mieszkający na podkarpaciu. Ulicowy gangster i szkolny chuligan. 
Kontakt [ Steam / Faceebok ]:  Steam/FB

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie.

Nie spełniasz podstawowowych wymagań takich jak min. 18 lat czy 

  • Multiadmin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;

Jesteś osobą prowokacyjną, która nie widzi mi siję jako MultuAdmin. Na domiar tego, podanie wydaje się być napisane bez grosza powagi, co potwierdza to Twoje niedojrzałe napisanie go

 

Cytat

Moje GT na wielu serwerach jest marne a nawet zerowe i zdaję sobie z tego sprawę. Mimo, że wiele osób uważa mnie za dałna 

Cytat

Kilka słów o sobie: Szef wszystkich szefów mieszkający na podkarpaciu. Ulicowy gangster i szkolny chuligan. 

 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spełniasz wymagań, biegasz na kolorki (przyklad 2k21), zla opinia wsrod uzytkownikow, podanie wyglada jak wyglada i wiele wiele wiecej. 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie