Skocz do zawartości

Zablokowane Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko

O ile tu zabawię dłużej  to przyzwyczaicie się do moich długich postów, tak wiec.

Jestem Mariusz - lecz to imię nie ma na co dzień użytku bo każdy i tak woła Miras, mietek, mieciu. Pochodzę z małej mieściny znanej z blach rejestracyjnych PMI. Jest to granicząca miejscowość między Wielkopolską a Lubuskim.  Kto wie lub jadł kiedyś Keczap Międzychodzki to już wie skąd. 

Rocznik '94  wiec już z tych doroślejszych. Na co dzień z zawodu i zamiłowania Elektryk, staż od dziecka bo już za małego mnie prąd po3bał i mi się spodobało.

Poza jakże smutnym obowiązkiem zarobkowym dużo czasu spędzam na sportach - pływanie, siatkówka,   rowerowo MTB górskie, trochę downhill. Siłownia bieganie itp - ogólnie sportowy świr od małego. 

O mnie chyba wam starczy z biegiem czasu się poznamy lepiej. 

 

Na waszą sieć trafiłem można rzec przypadkiem - chodź już dawniej co nie co słyszałem i kilku użytkowników rządzących kojarzę. Przez 9 lat siedziałem na dawnej (chyba można już bez reklamowania powiedzieć, bo sieć nie istnieje ) Batonowej społeczności - BaToN Poland. Od użytkownika po stanowiska moderatorskie adminowskie itp. Wiec o świecie CS'a i jak działa coś wiem. Gram w sumie już 12 lat pomijając obecną 2 letnią przerwę.

Szukam sieci nie tyle na której będę mógł pograć - bo forma tak szybko nie wróci - a nie chcę by mnie dzieci u was wyzywały od botów :P Szukam otwartej społeczności gdzie zawsze będzie można wbić, cos popisać, pośmiać się itp.  Zobaczymy co czas pokażę czy się u Was zadomowię :) Tak czy siak serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników :pifpaf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanderko! W końcu ktoś z poważnymi zainteresowaniami :pepecigar:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priviet

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie