Skocz do zawartości

Zablokowane Jax Teller jako zastępstwo


Jax Teller

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz
Wiek: club27
Kilka słów o sobie: cześć, jestem Mateusz i chciałbym zostać redaktorem, aby w zastępstwie za poprzedniczki utrzymywać przy życiu dział póki nie one powrócą. Zaglądam codziennie na forum i mam trochę wolnego czasu od czasu do czasu, aby poświęcić go na redakcję. Jeśli chodzi o język polski to pod koniec roku zawsze miałem solidne dwójki albo trójki, ale to tylko przez to, że Pani miała ograniczony umysł i nie potrafiła zrozumieć jego subiektywnego punktu widzenia na zasranych rozprawkach i wypracowaniach. 

Doświadczenie: dziesięć lat temu byłem redaktorem-amatorem na cs-lamers
Przykładowe prace: brak
W czym czujesz się najlepiej? X -

 

Czuje się dobrze:
*Serie - X
*Wywiady - takie pół na pół
*Newsy/Wiadomości - 
*Artykuły - 
*Ciekawostki - X
*Gazetki - 

*Recenzje - X
Kontakt: steam/forum

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jax Teller napisał:

mam trochę wolnego czasu od czasu do czasu

To mnie nawet rozbawiło :kappa:

- Brak aktywności w twórczości użytkowników, nie mamy do czego się odnieść, a jest to podanie na redaktora. Zapewne wystarczyłyby chociaż ze 3 artykuły na jakikolwiek ciekawy temat, a nawet tego nie zrobiłeś.

- Podanie, tutaj mogłeś nadrobić swoją aktywność i się jakkolwiek rozpisać aby to zachęciło do przyjęcia Twojej kandydatury.

Ogólnie nie spełniasz podstawowych wymagań na redaktora.

Jestem na nie.

 

 

@ Jax TellerMasz opcje edytuj to po pierwsze, po drugie skoro masz tyle prac, to dlaczego nie dodałeś ich w punkcie "Przykładowe prace"?  Co do filmów nt. gotowania - nie przedstawiają one umiejętności tworzenia prac pod dział redakcji, pd, ciekawostki, wywiady, artykuły czy inne gazetki - stąd taka ocena, a te umiejętności możesz zaprezentować w dziale redakcji jeszcze bez rangi  (ciekawostki, artykuły). Prace dotyczące seriali są okej, ale dla mnie to za mało.

 

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, The end. napisał:

To mnie nawet rozbawiło :kappa:

- Brak aktywności w twórczości użytkowników, nie mamy do czego się odnieść, a jest to podanie na redaktora. Zapewne wystarczyłyby chociaż ze 3 artykuły na jakikolwiek ciekawy temat, a nawet tego nie zrobiłeś.

- Podanie, tutaj mogłeś nadrobić swoją aktywność i się jakkolwiek rozpisać aby to zachęciło do przyjęcia Twojej kandydatury.

Ogólnie nie spełniasz podstawowych wymagań na redaktora.

Jestem na nie.

 

Może ta minimalna twórczość Cię zachęci i zmienisz zdanie kochaneczku (a nawet może wypróbujesz coś z przepisów) PS: 1 wymagania nie spełniam  :wesmart:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Jax Teller

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jest krucho z redakcją na naszym forum, jestem za okresem próbnym (okres 2 tygodni). Nie jest to ranga zbyt wymagająca dużych umiejętności. Warto dać szansę, że względu na chęci pełnienia owej rangi. 

Jestem również zdania, że Jax potrafiłby wymyśleć coś nowego w dziale redakcji ze względu trafny i kreatywny pomysł jeśli chodzi o zmianę map na serwerze dd2, czy jego twórcze filmiki z gotowania. 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie