Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] `Sxdness 🤣


KushMan

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `Sxdness 

Data zdarzenia: wczoraj 

Powód bana: brak powodu ban z du*y :fuckyou:

Opis sytuacji: Aaa zwykła zabawa jakiś ct prowadził, gracz o nicku naczelny @ El Mafioso dostał odemnie karniaka na czoło :kekw: dla zabawy nieprzeszkadzało mu to tylko napisał "nie masz psychy" to dostał drugiego na czoło i jakiś admin lub ct odrazu go ożywili bo sam mówiłem by go ożywili bo to było dla beki a jakiś adminek daje mi bana na ct :kekw: tym bardziej że to było początek rundy. 

Zakaz zabijania bez powodu, tzw. FreeKill

Jeżeli zostanie popełniony FreeKill na jakimś więźniu, to ten może domagać się ożywienia, wolnego dnia na następny dzień. Popełnione FK zgłaszamy od razu na u@ opisując sytuację.

Prowadzący strażnik, który zrobi FK może od razu ożywić takiego gracza w menu lub zapewnić FD na dzień następny

celowy FK - [Kick/Slay - Ban 5 min - 30 min]

 

Więc ten teges nie raz na serwerze jest dosłownie bagno a admini mają wyjebke a tutaj dają mi bana na ct za nic, admin mógł mi dać kika lub wywalić z ct jak widzi że ogarniam a nie odrazu bana i muszę konto zakładać i pisać jakieś odwołanie :glupi:

Edit///

Adminie @ KIK to że ten caly gracz naczelny prowokator to taki płaczek że odrazu je***e z ucha na u@ to nie wiedziałem ale twoim zadaniem było postąpić słusznie z regulaminem itd.. więc mogłeś dać kick albo wywalić z ct proste nie jestem jakiś pierwszy lepszy co zawsze wbija do ct i robi dymy ze mną na serwerze nie ma problemów więc nie wiem dlaczego zostałem tak potraktowany.

 

Edytowane przez KushMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ci chodzi, sam się właśnie przyznałeś co zrobiłeś, wiedziałeś co robisz i jakie są konsekwencje. Co do tego bagna naszym zadaniem jest zmniejszać to bagno a nie pozwalać na takie typu akcje. Nie wiem czy nie przeszkadzało jak od razu na U@ dostałem zgłoszenie. 

Edit: Zostałeś potraktowany tak jak każdy jest za takie coś traktowany, zrobiłeś celowe FK, dostałeś słusznego bana. Gdyby za takie coś byłby kick to pomyśl, że gdy nie ma admina takowa osoba wbija na serwer i robi co? Dlatego osoby bez mikro, robiące celowe fk dla zabawy itp dostają bana na CT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banowanie takich ludzi sprawia mi taką przyjemność, nie zależy czy mnie zabiłeś czy nie ale jak mam okazję komuś bana załatwić to służę pomocą. Nic mi tak dnia nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie