Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina Kostinio/ flaczuuuś


Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 13.02.2023 r.
Nick użytkownika: @ flaczuuuś
Dowody: ank.pngczat.png
Świadkowie: @ Jax Teller@ Vorek
Uzasadnienie: Od dłuższego czasu admin w/w ciągle mnie prowokuje, zaczepia i obraża. Zrobił o mnie ankietę na serwerze DD2 tak jak widać na zdjęciu wyżej. do*********ł się nawet do mojego chłopka, którego nawet nie zna, oczywiście zgłosiłam to.
 Dzisiaj podczas grania na serwerze DD2 na adminowskim VC powiedział, że ,,dałam du*y" Vorkowi ( @ Vorek), ponieważ stanął on w mojej obronie bo Kostinio znów zaczął mnie prowokować. Poza tym jego zachgowanie na serwerze jest nie do przyjęcia, ciągle leci mnóstwo wulgaryzmów i wyzwisk z jego strony. 

 

Wydurniłam się tym że nadużywasz swojej rangi? Prosiłam Cię abyś robił jakąkolwiek ankietę na mój temat na serwerze? - nie. Powinieneś jako admin dawać przykład bo jesteś na tym stanowski juz drugi raz. Już były na Ciebie skargi. 

 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkiego się przyznaje, aczkolwiek vote było robione wiemy kiedy i jak to wyglądało więc tutaj się niestety wydurniłaś troszku 😇 . czatbox to czatbox, po trzecie tak mnie uwielbiasz że tylko czekałaś na tą skargę. Nie będę zaczynał nawet tematu jak odzywałaś się na adminowskim bo to i tak nic nie zmieni. Pozdrawiam ❤️

1 minutę temu, flaczuuuś napisał:

Do wszystkiego się przyznaje, aczkolwiek vote było robione wiemy kiedy i jak to wyglądało więc tutaj się niestety wydurniłaś troszku 😇 . czatbox to czatbox, po trzecie tak mnie uwielbiasz że tylko czekałaś na tą skargę. Nie będę zaczynał nawet tematu jak odzywałaś się na adminowskim bo to i tak nic nie zmieni. Pozdrawiam ❤️

Aaaa zapomniałem dodać że to zazwyczaj ja temperuje ludzi od wulgaryzmów, i poczekaj bo i ja zacznę robić ssy i pisać skargi. Klawisz od skrinów u mnie również działa ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod skargą, sam nie raz stawałem się celem prowokacji tekstami typu "stulejujesz sie do Wikusi ( @ Semper Invicta) itp. itd.

Sam tekst, że "Wikusia dała mi du*y" po tym jak poprosiłem o spokój na adminowym vc bo ciężko było się skupić na  grze jak i na pilnowaniu porządku na serwerze był nie na miejscu ale na szczescie zareagowałem milczeniem lecz bylem zmuszony wyjsc z serwera by nie rozpoczac wymian wiązanek z kostkiem ( @ flaczuuuś

A co do vote tez bylem swiadkiem tego incydentu tooo nie wiem w jaki sposob @ Semper Invicta wydurniła sie podając również i ten przykład xD Jeśli faktycznie te vote'y byly tworzone przez Ciebie to chcialbym tylko dodac ze one byly bezcelowe, bezsensowne, przeszkadzaly w rozgrywce jak i rowniez blokowaly wybor broni na poczatku rundy :)

Co do zachowania na sb nie bede sie wypowiadal bo to nie ja jestem od pilnowania porządku tutaj no ale hamulce powinny nie raz byc używane bo to tworzy sie jeden wielki chlew i zbedne dymy 

Dziekuje za uwage, milego dnia/wieczoru zależy o jakiej godzinie jest to czytane, to wszystko jak narazie z mojej strony :pepecigar:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, cóż mogę rzec odnośnie zaistniałej sytuacji to tylko tyle, że 

 

no-tak-bylo-nie-zmyslam-urban-w-stroju-b

 

a tak na poważnie to Kostinio ma za uszami trochę, ja go lubię, bo fajny gach jest no ale mógłby trochę przystopować z prowokowaniem swoich "ulubieńców". 

Swoją drogą też odpowiedziałaś "ogniem na ogień", ja rozumiem, że w afekcie.

 

Pomijając temat skargi na admina@ flaczuuuś , to ja pierwszy raz posiadam magiczne moce na serverownii gdzie niektórzy admini potrafią srogo mięsem rzucać na adminowskim voicechat/adminsay (choć nie tylko tam) w kierunku innych adminów czy szaraków, no kurna wafel, uszy więdną nieraz po prostu. Z mojego punktu widzenia (czyli no name z ch*j wie skąd) opiekunowie dd2 classic, właścieciele servera, JH@ przyzwalają na to albo nie reagują na takie przypadki. Ja wiem, że nie sra się do swojej piaskownicy, ale taka jest moja opinia. 

 

A propos wymagań kandydata na admina:

"- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;"

 

See ya later!

 

giphy.gif

 

 

I PROSZEM SIĘ NIE WYZYWAĆ W PONIEDZIAŁEK BORZY !

 

 

 

Edytowane przez Jax Teller

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda sensu vorek jedzie na mikro jak go ktoś zabije dla przykładu Ty chuju zaj**any gdzie się kitrasz, nie będę nawet mówił że wikusia sama wystartowała do mnie tesktem MORDA i jaką wiązanką po tej rzekomej wiązance wyskoczyła. Wszystko ukartowane bo jakoś gracze się nie specjalnie skarżą <3

Szkoda sensu vorek jedzie na mikro jak go ktoś zabije dla przykładu Ty chuju zaj**any gdzie się kitrasz, nie będę nawet mówił że wikusia sama wystartowała do mnie tesktem MORDA i jaką wiązanką po tej rzekomej wiązance wyskoczyła. Wszystko ukartowane bo jakoś gracze się nie specjalnie skarżą <3. Już nie wspomnę jak kolega worek sobie śpiewał wczoraj o jakimś spuszczeniu do mordy, kale itp. I to na głównym czacie a gość ma czelność w moim kierunku takie rzeczy pisać xD. Zacznij naprawę od siebie bo tak naprawdę podpisujesz się pod tą w zasadzie bezsensowną skarba bo Cie koleżanka od skargi namówiła. Na temat vot sie nie wypowiadam bo ja w przeciwieństwie do was na kolegów po fachu nie zamierzam donosić <3.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kolego drogi koloryzujesz bo nie używam takiego nazewnictwa na vc ogólnym 🙂 wraz z falą emocji nie ukrywam że pozwolę sobie na tekst typu: co za penis, szm, czasami może użyje wulgaryzmów ale jak dobrze pamiętam w regulaminie serwera dozwolone są takie zwroty jeśli używa się ich w małych ilościach i nie reagujemy jeśli wiara sama używa takowych określeń po śmierci bo każdy jest człowiekiem tak...

A co do śpiewu to interesujący przykład bo jeśli mnie pamięć nie myli to pierwsza osobą która śpiewała o takich rzeczach byłeś Ty kosteczku a ja poprostu jako że nawet w pracy lubię sobie pośpiewać jeśli znam tekst to dałem się ponieść fali rytmu, po drugie czy ludzie prosili mnie bym przestał? No taki nerka zachęcał mnie do dalszego śpiewu a w momencie jak ktoś grzecznie poprosił bym już skończył to wraz z komentarzem "nie pozwalacie rozwijać się młodemu talentowi..." Zakończyłem swój występ 😉 także Twoje teorie, pomówienia i próby zrobienia ze mnie tego złego są conajmniej śmieszne, przyznaje się że święty nie jestem ale staram się nie robić nic co by irytowało wiarę i przeszkadzało w mile spędzonym czasie podczas gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tego, co wyżej napisał @ Jax Teller, również zauważyliśmy, że w ostatnim czasie zaczął się robić pierdolnik i powinniśmy to ukrócić, gdyż zaczyna to zachodzić za daleko. Toteż chciałbym przypomnieć, że nie będziemy tolerować nadużywania komend - chodzi tu nie tylko o bezsensowne ankiety (przez które administracja staje się pośmiewiskiem i, jak widać na wyżej załączonym screenie, zwykli gracze muszą "ogarniać" adminów), ale również o nadużywanie adminowskiego voice-chatu. Chcecie sobie pogadać albo się powyzywać, to polecam iść sobie na kanały głosowe na Discordzie lub TS3 i nie robić trzody w grze. Inaczej, uprawnienia będą zawieszane. Mam nadzieję, że nie będzie więcej sytuacji, w których opiekun musi mutować adminów. Co do kultury osobistej, której przestrzegania admin powinien pilnować, powinniśmy sami jej pilnować u siebie, nie ważne czy na sayu, vc, czy czatach administracyjnych.  @ Admin CS 1.6 [DD2 CLASSIC]

 

Przechodząc do skargi.

@ flaczuuuś- już cię wielokrotnie upominaliśmy odnośnie prowokacji i na niewiele się to zdało. Admin powinien być osobą bezkonfliktową i świecącą przykładem. Z twojej strony dalej możemy zauważyć liczne zaczepki czy to na serwerze, czy na czatboksie. Mówisz, że "czatbox to czatbox", jednak powinieneś pamiętać, że zachowania na nim, tak samo jak i na całym forum, również są brane pod uwagę i na nim również admin powinien umieć się zachować. W konsekwencji otrzymujesz +1 na konto, a zatem drugie ostrzeżenie.

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie