Skocz do zawartości

Zablokowane wpierdzielanie się w nie swój dział


M1STRZU

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu ktoś wpierdziela mi sie w dział grafiki. Mówię tu konkretnie o White Legend. Wielokrotnie pisałem do najlepszego admina czyli @ Bazyliusz i powiedział mi on że jeżeli jest ktoś w danym dziale kto ma do niego rangę to administracja i inne osoby bez uprawnień do tego nie mogą mi ingerować w dział. Chodzi tu o zamykanie tematów. Od jakiegoś czasu tematy w dziale grafiki zaczął zamykać wyżej wspomniany White Legend gdy ja jeszcze byłem w trakcie robienia swojej grafiki do zlecenia. W ostatnim zleceniu również ktoś zamknął mi temat również gdy byłem w trakcie robienia grafiki. Tym razem ktoś nie dodał plakietki "Temat zamknięty" i nie jestem w stanie stwierdzić kto to był. Poźniej ja już dodałem samą plakietke do tematu (możecie to sprawdzić w logach kto zamknął temat i nie dodał plakietki) i oczywiście poinformowałem po raz enty Bazyliusza o tej sytuacji ale postanowiłem też napisać ten temat. I proszę aby osoby które nie mają rangi do działu grafiki nie decydowały mi o zamknięciu tematu.

Jeżeli tak dalej będzie to napiszę rezygnację z Grafiki bo co mi z tej rangi jak ktoś inny mi zamyka tematy które nie zostały przeze mnie zrealizowane.

@ ferstel 

 

@ Pandziax Bazyl sam mi kiedyś napisał że white mi ingeruje w dziale i ze mam mu pisac w razie co

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto, jest porozmawiać i skonsultować z rzekomym "problemem", żeby znaleźć jakieś sedno niż wyciągać zażalenia na strefę publiczną. W każdym z przypadków, kiedy temat został zamknięty, był zamykany na prośbę autora. Autor tematu stwierdzał, że mu się podoba i można zamknąć i w tym momencie nie ma różnicy czy ty dodasz szablon *temat zamknięty*, czy ktoś inny. Ostatnio jakiś użytkownik prosił na komunikatorze chatbox o zamknięcie, ponieważ temat wisiał już jakiś czas. Rozumiem twoją frustrację tym, że chciałbyś wykonać jakieś zlecenie, ale ktoś to robi szybciej. Zawsze możesz napisać przed, że np. dziś postarasz się to wykonać, żeby poczekał z oceną, a następnie, kiedy już wykonasz, edytuj zwyczajnie swoją wypowiedź. Nie rozumiem też, dlaczego o całym problemie piszesz do Bazyliusza, skoro wiesz, kto zamknął twój temat. Warto porozmawiać z osobą prywatnie, której to dotyczy, zamiast tworzyć tego typu wypowiedź.

 

 image.png

 

image.png

pandzia.gif.350922013b8700d11f0341c11910407f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego Bazyliusz i w jakiej sprawie masz do niego pisać? Skoro użytkownik prosi o zamknięcie tematu, bo zlecenie zostało wykonane, to każda osoba do tego uprawniona może go zamknąć. :japierd:

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie