Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Administratora PapaSmerf


PapaSmerf123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię:  Mateusz
  • Wiek:  22 
  • Nick z gry: PapaSmerf 
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/player/PapaSmerf/awp.csowicze.pl:27015/
  • Link do profilu Steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198354264911/
  • Steam ID: STEAM_1:1:196999591
  • Dlaczego Ty?: Witam, składam podanie na administratora ONLY AWP #1 po raz drugi po upływie tygodnia. Dlaczego ja? Ponieważ to już byłby mój któryś raz kiedy posiadałbym uprawnienia administratora na waszym serwerze i uważam że mam już to doświadczenie. Jestem graczem na CSowiczach jakoś 4 lata lecz miałem roczną przerwę ponieważ mialem problem z komputerem lecz wróciłem i jestem online praktycznie cały czas. Dużo ludzi mnie na pewno zna lub chociaż kojarzy i myślę że zawsze byłem i jestem pomocny jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub problemy staram mu się pomóc jak tylko mogę. Co do mojej kultury osobistej, zmieniłem się i mam nadzieję że gracze i administracja serwera to dostrzegła. Najważniejsze jest to że chciałbym pilnować porządku aby każdemu się grało miło i przyjemnie ponieważ ostatnio sporo osób nadużywa mikrofonu a nawet cheatuje. Mam nadzieję że dacie mi szansę abym mógł się wykazać. Dziękuje i pozdrawiam. 
  • Ile grasz dziennie?: 5-9h coś w tym stylu
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Nie ma z tym żadnego problemu 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 4/5
  • Kontakt: Messenger, Facebook, DC, Steam tapeta-dragonlore-csgo.jpg.e736879dcfd5ece6f41059b6182f4fc7.jpg
Edytowane przez PapaSmerf123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym.
+GT/ duża aktywność
+/- SM
+Składka
+doświadczenie 
-/+ kultura, chociaż ostatnio jest coraz lepiej

                                                                                                          Szumixxx1.gif.47cbeb1a61f15555232eb419eaf82a13.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Podanie Przyjęte na okres Próbny 2tyg. Zgłoś się do mnie na Pv Po Szczegóły.

Edytowane przez 1XTIGERX8

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie