Skocz do zawartości

Zablokowane #1514 Pytanie na dziś


Flaszka.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden uj jednak lepiej żeby nasze społeczeństwo zminimalizowano płatności kartą, bo rząd ma głupie pomysły :kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie miec gotowke w kieszenie ale czasami nie mam inego wyjścia i musze płacić karta (niby wygodne). Jak zgubię karte to lipa bo jest na kontakt less, wiec kazdy moze zrobic zakupy za freee :swir:

 

''Każdy człowiek, którego spotkasz, toczy jakąś walkę, o której nic nie wiesz, więc dla każdego bądź miły.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że karta wygodniejsza. Ale ma to też swoje minusy, załóżmy jakiś konflikt czy globalną awarię, co wtedy? Dupa zbita... Dlatego dla mnie osobiście, lepiej jest mieć gotówkę fizycznie, a nie wirtualnie. Chociaż no wiadomo, aktualnie używam karty i telefonu.

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niesmak do plastiku, bo już 4 razy go gubiłem i dwa razy mnie menele albo ćpuny okradały po 50 i 150 Ziko zanim je blokowałem, także teraz preferuje posługiwanie się gotówką :glupi:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze płace tylko telefonem ale nigdy nie wiadomo co gdzie nawali więc w kieszeni też mam jakąś gotówkę 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie