Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina


~~SqubanY~~

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): Takko
  • Twój nick: SqubanY
  • Nick oskarżonego: Takko
  • Steam ID/IP oskarżonego: - 
  • Dowody (SS'y/Demo): http://781985.node50.pukawka.pl/dem-awp_vio-1675173214-1675174213.zip
  • Opis sytuacji:  Nadałem mute graczowi 9 letniemu ze wzgledu ze ciagle cos gadał na mikro i irytował.  a ze miał 9 lat to nie miał mutacji i strasznie piszczał (był upominany wielokrotnie dlatego dostał mute na godzine" Wszedł takko i całkowicie go odmutował.  Jeśli juz miałby ingerować w mute to powinien jedynie go zmniejszyć nizeli całkowicie go zdejmowac. 

 

 

" skoro nazywasz serwer patologia bo ktos mlodszy od ciebie ma admina"  

Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to po co ja mam z tobą w ogole chłopie dyskutować?

 

Jesli jesteś chłopem to przyznaj sie jak było i miej jaja a nie teraz mi tu psioczysz ze nic takiego nie mówiłeś? xDD

Jeśli jest archiwum z demkami  to proszę bardzo daty do przejrzenia jak miałem pisac skargę na ciebie ale troche sie uspokoiles to nic nie wstawiałem: ) 

 

Takko : 

26/12 godzina 19:05

29/12 godzina 15:42 

 

Jest tam mnóstwo obleg ktore kierowałeś do graczy i za takie cos to juz powinienes być wydalony z administracji 

 

 

Edytowane przez ~~SqubanY~~
eitdhw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xdd

 

na demku doslownie widac ze gosc tylko wbil powiedzial 2-3 slowa i mu wyjechales z mutem za mikro +16, którego na serwerze nie ma, okej moglem go nie odmutowywać ale twój mute byl bezpodstawny bo owy gracz nie naduzywal tylko sie przywital z ludzmi, skoro mutujesz jednego goscia za mikro +16 to odrazu zmutuj caly serwer skoro ci tak bardzo dzieciece glosy przeszkadzaja xD

mute bezpodstawny, moj unmute teoretycznie tez, ale skoro juz mutuesz kazdego za mikro +16 to przeczytaj regulamin serwera xD

 

 

spam dalej postami xD, swietna twoja praca wypierdalanie mutów ludziom bez konkretnego powodu xD

 

/// niezle wyzywam ludzi od cweli, po pierwsze nigdy nie wyzwalem nikogo od cweli na serwerze XDD daj dowody na to

mikro +16 zostalo zniesione przez Niunka po to aby pejduznk czy ja mogli byc tymi adminami xD, skoro nazywasz serwer patologia bo ktos mlodszy od ciebie ma admina to po co piszesz podanie na m@ skoro ci przeszkadza praca z takimi ludzmi xD

 

 

teraz widze te godziny, demek z wtedy nie ma, moze i byla sytuacja raz czy dwa ale to maksymalnie dx

 

Edytowane przez takko

ezgif.com-gif-maker.gif.291671d5126ca1bfe85c34d48f334459.gif.8e394336f62a59e2d894d618e1f97ad5.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzisz na serwerze , nie wiesz co sie dzieje więc nie wpierdalaj mi się w moją prace ;). On jest upominany za kazdym razem  i niczym to nie skutkuje więc dostaje to na co zasłuzyl. 

 

// Co do regulaminu serwera co mówi podpunkt o mutacji? ;)

 

/ dziecko drogie kogo ty chcesz upominać? Miałem swoje serwery jak na jedzenie mówiles papu wiec z czym do ludzi. Swoją drogą nie powinienes być adminem jesli wchodzisz na serwer i zaczynasz wyzywac ludzi od cweli. To tak swoją drogą. 

 

Na serwerze przez was panuje taka patologia ze to głowa mała, dajecie ludziom przyzwolenie na pewne rzeczy i pozniej jest zoo na tym czacie jak i głosowym bo ludzie sobie pozwalaja na za duzo.  W dodatku te kolesiostwo wasze jest smiechu warte.

Edytowane przez ~~SqubanY~~
eitdhw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Uzasadnienie: Skoro dałeś muta Chłopakowi o nicku ,,Chodor" który wbił na serwer i nie dostał żadnego ostrzeżenia to dlaczego

nie dałeś również koledze o nicku ,,core Csowicze.pl" który od początku mapy również nadużywał mikrofonu poniżej 16+ co do ściągnięcia muta zgadzam się takko

nie powinien tego robić za co dostał ostrzeżenie słowne ale nie jest to powód do wyrzucenia go z administracji Pozdrawiam.

Edytowane przez 1XTIGERX8

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie