Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycje zmian na serwerze


~~SqubanY~~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka propozycji odnośnie tego co można by dodać/poprawić na serwerze 

 

Pierwszą rzeczą jaką bym dodał jest DeathCam- Nasza akcja przed smiercią jeśli chcemy obejrzeć kilkamy r ( nie wymuszamy ogladania akcji ) 

 

+ Według mnie jest to ciekawe urozmaicenie bo ja np lubię sobie obejrzeć powtóreczke

+ Ułatwienie dla Admina nawet podczas grania mozna coś wychaczyć jeśli zabija nas osoba podejrzana 

 

Drugą rzeczą jest poprawa estetyki czatu i wyrzucenie zbędnych informacji/rzeczy

 

Wyrzuciłbym linijki typu : nie bądz pipka kup vipka  - nieporzebne

[REPORT] ==============================================
==============================================  - zaśmieca czat

 [SERVER] ★ [NOWOSC] Zostan PATRONEM sieciowym JUZ DZIS
[SERVER] ★ Wspieraj nasza dzialalnosc: https://patronite.pl/csowicze  - kto będzie chcial pomoc to pomoze. praktycznie nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy w czacie.

prefix lvl przed nickiem " lvl faceit 17 SqubanY: "  - Wydłuża to czat i słabo wygląda

Vipa mozesz kupić w skinach - zbędne,  mozna dodać opis w sklepie www ( kto bedzie chcial kupic to sprawdzi ) 

i inne takie których nie pamietam teraz.

 

Oraz usunąłbym wszelakie prefixy  typu [SERVER]  [FREEVIP] [REPORT]  - po usunieciu będzie wyglądało znacznie lepiej 

 

Dodanie rang cs'owych zamiast lvl faceit - imo te lvl faceit są nudne i nie zwraca się na nie uwagi. takie kocury jak ja musza pokazywac dominacje na serwerze i fajnie jakby byla świecąca ranga tylko global :D ( odpowiedni lvl do statystyk). niby taka drobnostka a cieszy.

 

Dodanie dla vipów

!rtg - ruletka

!rs - resetowanie statystyk

!mvp - i tutaj ustawilbym aby mvp lecialo losowo i aby vipy mialy tą mozliwosc wybrania wlasnego mvp

+10hp za kazdego fraga 

 

Rozgrywka:

 

Rozgrzewka: Włączyłbym samą nozówkę bądz bitwę na snieżki z racji iż dalej mamy zime ;P    (zwykła jest nudna)

 

Włączylbym obrazenia zadawane przez molotov/granat zapalajacy dla swojego teamu  - poprawi to jakość rozgrywki bo na dobrą sprawe mozna rzucic 2/3 palaki na b i zajac cale aparty bez niczego XD

 

BS Limiter - Jeśli nie mamy danej liczby graczy i wyznaczony jest bs a bądz b to proponowałbym aby został tylko bs a  - Jak dla mnie w mniejszą liczbe osob lepiej sie gra na a i jest lepsza rozgrywka

 

Dodanie nowych mvp.   

 

 

Mam nadzieję ze o niczym nie zapomniałem chociaż jeśli mi się cos przypomni to dodam w tym temacie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

eitdhw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Rzeczy, które zaakceptowaliśmy zostały zmienione i wprowadzone na serwer. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie