Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane un ban na ct


Gruby1234

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: gruby 

Data zdarzenia: 23.01.2023 o 16 30

Powód bana:fk

Opis sytuacji:Dzisiaj około godziny 16:30, zabiłem przez przypadek jednego z graczy, ponieważ wydawało mi się, że została mu podrzucona broń. Po moich poleceniach nie chciał jej wyrzucić, więc go zabiłem. Okazało się, że ta osoba nie miała przy sobie broni. Od razu po całym zajciu przeprosiłem oraz go ożywiłem. Jednak Admin @ Bonesii postanowił wymierzyć sprawiedliwość przez co dał mi bana na ct. Pragnę tylko przypomnieć, że każdemu zdarza się popełniać błąd co do zfreekillowania osoby(przykład ten sam admin co mi dał bana zrobił to dzisiaj sam). Nawet w regulaminie jest napisane, że albo ozywiamy lub na nastepny dzień dajemy FD. Moim zdaniem jest to bezsensowny ban na CT oraz proszę o odbanowanie. Z góry dziękuje i pozdrawiam <3

Edytowane przez Gruby1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tej sytuacji i jak najbardziej ban na CT jest słuszny. Odpocznij sobie tydzień, bo niedość że faworyzujesz, fragujesz to jeszcze freekille nawalasz, niewspominając o tym że masz problemy z wymawianiem się i ledwo co ciebie ludzie rozumieją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostałeś za całokształt a nie za "FK" po licznych skargach na ciebie dzień w dzień postanowiłem to zrobić. Popełniasz wiele błędów i często ludzie nie mogą cię zrozumieć bo lecisz szybką wiązanką a to Ci nie wychodzi.

 

Poczekaj parę dni i wtedy aplikuj bo jeśli byś dostał dzisiaj albo jutro czy za 2 dni tego ub to niczego byś się nie nauczył a tak przynajmniej będziesz bardziej uważał. Nie wspomnę już o twoim braku kultury wobec więźniów przy prowadzeniu i nie tylko przez co już parę razy byłem w panelu banów na twoim nicku ale się powstrzymałem bo jednak nie jesteś jedyny.

 

Tak propo. Nie wiem czy mam urojenia ale wydaje mi się, że ktoś za ciebie pisał to odwołanie od bana m.in jedna z osób z którymi siedzisz na teamspeaku xd

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie