Skocz do zawartości

Zablokowane SUPER ADMINI OKOK NIE WNIKAM


lorez

Rekomendowane odpowiedzi

zajebiści admini co rundę po 3fk, faworka kolegów, o bugowaniu życzeń nawet nie będę wspominał bo było na porządku dziennym (jakiś czas temu, być może coś się zmieniło w tym temacie) i oczywiście żadnych konsekwencji dla takich osób, ale weź zajeb takiemu dg w piesci w leb po odrodzeniu bo zrobił na tobie fk, marnując ci dobrą ruletkę, to bonesi (kochanek dg) da ci bana w ciągu 5sek. 

 

zajebista administracja ogólnie kox :okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka::okejka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomylki w CT sie zdarzaja i to wiemy nie od dzis tym bardziej, ze byl bunt i dostales rykoszetem. Nastepnie zostales ozywiony bo po to jest ta funkcja a to, ze straciles ruletke nie pozwala Ci lamac regulaminu serwera.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lorez napisał:

Gdzieś napisałem że niesłusznie dostałem bana?

 

Nie napisales to fakt ale skarga jest na administracje serwera co wiaze sie z tym, ze rowniez na mnie bo bylem wtedy na serwerze. Nadmienie tylko dla wlasnego dobra, ze wykonalem po prostu swoje zadanie jako administrator a resztą wedlug mnie powinni sie zajac administratorzy ktorzy byli wtedy w CT.

 

P.S

Na tym serwerze staramy sie jak najmniej karac i za takie blahostki jak przypadkowy freekill nie banujemy no chyba, ze jest to umyslnie spowodowane.

 

19 minut temu, lorez napisał:

o bugowaniu życzeń nawet nie będę wspominał bo było na porządku dziennym

Dobrze napisales... "było" i na pewno z mojej strony pozwolenia na takie cos nikt nie mial. Dzisiaj kierat "zbugowal zyczenie" i dostal automatycznie ode mnie slaya potwierdzi to sam snuffy jesli oczywiscie widzial to zdarzenie.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bonesi napisał:

 

P.S

Na tym serwerze staramy sie jak najmniej karac i za takie blahostki jak przypadkowy freekill nie banujemy no chyba, ze jest to umyslnie spowodowane.

  

Ta, ale jak zajebali z 6fk w ciągu dwóch rund, to żaden admin nawet nie powiedział czegoś w stylu "dobra weźcie ogarnijcie troche xd" tylko dalej odpierdalali śmiejąc się przy okazji. Gdyby coś takiego robiła losowa osoba z serwer, a nie wasz kolega/koleżanka, to po 10sek dostał by bana na ct. Skoro tak luźno podchodzimy do sprawy to mój ban też nie był konieczny, wystarczyło ożywić dg, bo sam po zabiciu go wpisałem killa w konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga prowokacyjna bez dowodów. @ lorez rozumiem Twoją frustrację, ale z tego co napisałeś można wywnioskować, żeby najlepiej nikt nie zawierał znajomości, ponieważ jest taka MEGA HIPER ULTRA FAWORYZACJA.

Napisz skargę z dowodami, do których miałbym się odnieść.

 

Skarga nie zasługuje na uwzględnienie.

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie