Skocz do zawartości

Zablokowane Jailbreak skarga


RadziuuKFD

Rekomendowane odpowiedzi

 
 

Twój nick: Radziuu

Nick oskarżonego:  TheProShizer | CSSetti.pl

Data i godzina zdarzenia: teraz

Dowody: demko mam clipa z calego wydarzenia moge podeslac na pw wyzszej administracji

Ogolnie sprawa wyglada nastepujaco . Ja jako CT mialem pojedynek na rzut deaglem  z moim kolega  ja wyrzucilem deagla jako pierwszy bez skakania tymczasem on z skokiem wyrzucil deagla i wygral . bilismy sie i go zabilem troche celowo ale przeprosilem co widac na nagraniu , sory niedzwiedziu  tymczasem po 20 sekundach dostalem bana admin mnie nawet nie upomnial  tylko odrazu wklepal bana na 30 minut  wedlug mnie taka sytuacja dla nowego gracza nie powinna miec miejsca . 


[AMXBans] Pozostalo ci 15 minut i 55 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Radziuu 
[AMXBans] Powod : ' bugowanie zyczenia ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 549895714 ' 

Przez snuffy,

Serio składasz skargę o bana na 30 minut, w dodatku słusznego? Zamiast pisać tak bezsensowną skargę mogłeś zrobić coś pożytecznego. Napić się herbaty, zjeść coś, a nawet przeczytać regulamin lub pozwolić sobie na inne przyjemności. To, że jesteś nowy nic nie znaczy. Każdy jest traktowany tak samo, zgodnie z regulaminem. Jeżeli widzisz pobłażanie na tego typu sytuacje, to złóż osobną skargę na admina, który nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo, dostałeś bana za to, że podczas pojedynku rzut deaglem kto dalej z chmielem ty z duckiem rzuciłeś na chyba 6.01 a on podskoczyl i rzucił 6.75 (chyba) Nie zakazał skakania, ty również mogłeś skoczyć. Zabiłeś go świadomie. Ludzie potracili szlugi. Nie ważne czy zrobił by to stały gracz czy nowy, regulamin każdego obowiązuje 

Demko: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2301181424-jail_4ever-1674048240-1674049860.zip

Czas: 21:37 :kekw:

Zabicie go, chmiel nic nie pisał o tym, że bez skakania. Mogłeś podskoczyć.

 

 

@ RadziuuKFD Osoba która ma życzenie ustala zasady pojedynku, jeśli bez skakania to bez skakania. W twoim przypadku nie napisał czy ze skakniem czy bez

 

Nie jestem adminem który banuje za wszsytko co się da, ale są tego granice i nie można kogoś specjalnie zabić na pojedynku tym bardziej, ze ludzie stawiaja szlugi

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDD czlowieku jakos admini na poprzednich mapach robili to samo i bana im nie wyjebales wiec dlaczego mi bez upomnienia wyjebales bana 


Ja do ciebie jakiegos problemu wariacie nie mam wyjebales mi odrazu bana zamiast zwrócić uwage  ,przeprosilem zrozumialem swoj blad a ty wyjebales bana wiec naprawde jak dla mnie ,ban strasznie niesłuszny pozdro ziomek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamałeś regulamin, zostałeś ukarany. Nie rozumiem ostatniego fenomenu z powtarzaniem "nie ostrzegłeś mnie". Jak będziesz latał na haxach to też mam się pierw upewnić, żebyś więcej na sh nie latał? To samo z tk na fd i wszystkimi innymi rzeczami.

Admin admina zbanować nie może. Jeżeli tak robili to na nich złóż skargę, a nie na kogoś kto za to banuje. Przez jakiś czas były tylko upomnienia do wszystkich wyżej wymienionych sytuacji (tk na fd, zyczenia był bugowane na bieżąco) i nie dawało to efektu. Więc od jakiegoś czasu są bany rzędu 30min za najmniejsze przewinienia, żeby mniej się takich sytuacji powtarzało

Zresztą z opisu twojej sytuacji wynika, że dobrze wiesz, że nie powinieneś tak zrobić, a to zrobiłeś. Tu nie chodzi o twojego ziomka, tylko to że ktoś postawił na niego hajs i przegrał tylko i wyłącznie przez ciebie. Intencjonalnie złamałeś regulamin. Skargę odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie