Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga mequstoo


Majaszibezkasy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  j<A3 .:Ziapije:. (źle swój nick skopiowałem)

Nick oskarżonego: "MeQustooo" 225 STEAM_0:1:108957424

Data i godzina zdarzenia: 16:50 zaczęła się nowa mapa, dam jak się zaaktualizuje demko

Dowody: Witam, na początku zaczne od notorycznego patologicznego zachowania osobnika Mequstoo i jego hipokryzji, notorycznie obraża graczy jednak jak jego się obrazi
banuje bez problemu, oczywiście "pseudoadminek" jest nietykalny i go obrażać nie można, a on może.
Teraz przejdźmy do jego notorycznego nadużywania opcji admina min. dawanie graczom noclipa, teleportowanie ich, zabijanie ich administracyjnimi komendami oraz kickaniem
prawie wszystko z tego co wymieniłem wydarzyło się dzisiaj na mapie (potem dodam bo jeszcze demko się nie zaaktualizwoało) gdyż totalnie nadużywał admin voic'a celowo
i wszystko było widoczne na chat, nawet pomimo że gracze pisali zeby ogarnął piz** to i tak miał słowa graczy w du**e, nie jest to pierwsza sytuacja w której takie coś robi,
więc mam nadzieje że konsekwencje w jego stronę zostaną wyciągnięte, gdyż nie jest on normalnym człowiekiem, bardziej bym powiedział że upośledzonym.

dodam że pewien admin doradził mi napisanie skargi na tego osobnika gdyż jego patologiczne zachowania zdarzają się notorycznie, nie tylko dzisiaj.

 

Spoiler

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

Requesting tempdecal.wad from server
[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[SVIP] [JBC60] Jacek :  dobre ct

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

4cmcc dropped
[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.

[JailBreak] Cisza! Admin przemawia.
 

jeżeli te logi z konsoli nie wystarcza to macie screena

 

https://i.imgur.com/UsovHzE


 

 

Edytowane przez Majaszibezkasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD Ale jest noclip spamowany, jeszcze jakbym to ciebie teleportowal ajajaj. Byly zabawy wiec z wikarym po prostu sie bawilismy i czekalismy az skonczycie. Jeśli wikary czuje sie urazony tym ze go teleportowalem to smialo, zapros go tutaj i niech sie wypowie w tej skardze. A co do spamowania adminvoicem kazdy kto był na tej mapie widział doskonale co sie dzieje, pajacerka, trolowanie juz pod publike oraz tiltowanie mnie jak i wikarego ale wszystko dla smiechu. Byla to ostatnia runda mapy i spamowalem tym juz w momencie kiedy gracze konczyli bunt i nastapila zmiana mapy. Watpie zeby ktokolwiek przez to poczul sie na tyle zdenerwowany zeby swoje zale teraz wylac tutaj w tej skardze. Wielu graczy sie smialo z tego jak sobie po prostu nie radzimy z wikarym i ja tez przy tym mialem frajde smiejac sie z lekko uposledzonego ksiedza. Polecam wyjac kija z du*y nastepnym razem poniewaz wydaje mi sie ze dobra zabawa jest czyms wazniejszym niz siedzenie na utkanej i patrzenie kto "lamie" regulamin. 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeQustooo napisał:

XD Ale jest noclip spamowany, jeszcze jakbym to ciebie teleportowal ajajaj. Byly zabawy wiec z wikarym po prostu sie bawilismy i czekalismy az skonczycie. Jeśli wikary czuje sie urazony tym ze go teleportowalem to smialo, zapros go tutaj i niech sie wypowie w tej skardze. A co do spamowania adminvoicem kazdy kto był na tej mapie widział doskonale co sie dzieje, pajacerka, trolowanie juz pod publike oraz tiltowanie mnie jak i wikarego ale wszystko dla smiechu. Byla to ostatnia runda mapy i spamowalem tym juz w momencie kiedy gracze konczyli bunt i nastapila zmiana mapy. Watpie zeby ktokolwiek przez to poczul sie na tyle zdenerwowany zeby swoje zale teraz wylac tutaj w tej skardze. Wielu graczy sie smialo z tego jak sobie po prostu nie radzimy z wikarym i ja tez przy tym mialem frajde smiejac sie z lekko uposledzonego ksiedza. Polecam wyjac kija z du*y nastepnym razem poniewaz wydaje mi sie ze dobra zabawa jest czyms wazniejszym niz siedzenie na utkanej i patrzenie kto "lamie" regulamin. 

No to masz problem, bo pewien admin sam mi na priv napisał abym napisał na ciebie skargę, bo wraz z tym I love anime odpie*** syf na serwerze, jeżeli ktoś was obrazi to banujecie, a wy obrażać graczy możecie, bo co? bo jestescie pieprzonymi adminami? nie wiem, wiele osób w tamtym momencie pisało że jesteś odklejony i żebyś ogarnął piz**, więc proszę cię nie pisz tutaj totalnych farmazonów, to że ty się dobrze bawiłeś to nie znaczy że każdy się dobrze bawił, jesteś dość mało inteligentyny z tego co widzę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty teraz tu opowiadasz XD, od momentu kiedy mam admina dałem 2 bany za obraze, jednego dla elo ktory na u@ wyzywal adminstracje a drugiego dla kucharka ktory wyzywal mi matke od dziwek na u@. A ten admin który ci pisal na pw w sprawie obrazania niech najpierw sam sobie przypomni co robil i jakie mial komentarze pod swoim podaniem na admina :) A jesli już mowisz o obrazaniu graczy to smialo wolaj kazdego kto w jakis sposób został obrazony przeze mnie i czuje sie na tyle zle z tym faktem ze musi wypowiedziec sie w skardze na mnie. Jesli masz do mnie jakis problem to po prostu napisz i wyjasnimy sobie wszystko, nie musisz wchodzic na nsie z innymi nickiem i szukac brudów na mnie czy innych adminów, czasami warto pogadac zamiast robic komus pod górke.


EDIT:

Tak jak ci napisalem, przez blisko 3 tygodnie mojego adminowania tutaj dałem 2 bany za obraze, no chyba ze lepiej wiesz kogo i za co banowałem no to przepraszam. Widze ze duze znajomosci mam ze niedosc ze na gierce banuje to jeszcze na forum wow. 

EDIT 2: Dobrze widzieć "kolege" z adminstracji ktory sam zacheca do pisania skargi na innego admina zamiast po prostu wyjasnic to z nim. Najwyższa forma dojrzałości obywatelskiej.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MeQustooo napisał:

O czym ty teraz tu opowiadasz XD, od momentu kiedy mam admina dałem 2 bany za obraze, jednego dla elo ktory na u@ wyzywal adminstracje a drugiego dla kucharka ktory wyzywal mi matke od dziwek na u@. A ten admin który ci pisal na pw w sprawie obrazania niech najpierw sam sobie przypomni co robil i jakie mial komentarze pod swoim podaniem na admina :) A jesli już mowisz o obrazaniu graczy to smialo wolaj kazdego kto w jakis sposób został obrazony przeze mnie i czuje sie na tyle zle z tym faktem ze musi wypowiedziec sie w skardze na mnie.

No to źle piszesz, od momentu kiedy masz admina notorycznie obrażasz graczy, po czym jak oni cie obrażą są banowani - admin który pisał podanie na admina miał prawie same głosy na tak

więc, niektórzy którzy zostali przez ciebie zbanowani, są na banie tutaj na forum - więc raczej ich tutaj nie zawołam, notorycznie naduzywasz admina na co są dowody i nie wybielaj się tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem że się doigrasz MEKUPSKO

 

Oczywiście skarga 100% prawidłowa

-nadużywanie voice

-odpalanie noclipa

-teleportowanie graczy

-utrudnianie prowadzania dala lekko upośledzonego księdza

 Dodam tylko że to nie twój pierwszy wybryk mekupsko sprawa ma się podobie jak z byłym adminem Szymonem podobana sytuacja

A tak poza tym to radze wyciągnąć kija z du*y :stypa:

 

Co oczywiście nie zmienia faktu iż skarga została przyjęta.

Admin  Mekupsko zostaje na cb nałożona pokuta wynosząca 10 damskich pompek 2 przysiady oraz wpłata na konto Kurii Kurii Gdańskiej (min. 300 zł)

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png.415690c89fbc9f804da7ccafb84c44b7.png

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Może i czasami mekupa ma odpały, ale żeby się przyczepić do takich rzeczy? Przecież co druga osoba ubliża lub coś odwala np bugują cele czy  co i nie dostają bana, a mekupa ktory robi coś dla śmiechu czy ubliża ma zostać ukarany? To w takim razie napisz skarge na reszty graczy którzy również się wyzywają a nawet przejeżdzają się na fd.... Tak jak wikary napisał wyżej, wyjmijcie kija z du*y, a nie czepiacie się w grze komputerowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jaca12 napisał:

Serio? Może i czasami mekupa ma odpały, ale żeby się przyczepić do takich rzeczy? Przecież co druga osoba ubliża lub coś odwala np bugują cele czy  co i nie dostają bana, a mekupa ktory robi coś dla śmiechu czy ubliża ma zostać ukarany? To w takim razie napisz skarge na reszty graczy którzy również się wyzywają a nawet przejeżdzają się na fd.... Tak jak wikary napisał wyżej, wyjmijcie kija z du*y, a nie czepiacie się w grze komputerowej

chyba nie zrozumiałeś jednej rzeczy, przyczepiam się do jego hipokryzji gdzie banuje graczy za wyzywanie, a sam to robi - czytanie ze zrozumieniem nie boli, dodam też że od jakiegoś tygodnia mówią na serwerze "teraz będziemy banować za wyzywnaie, jak ma byc rygor to będzie" a sami tego nie przestrzegają mimo że graczy i tak banują, odkąd pebex, koala, Szymek nie są już adminami, ten serwer staje się wylęgarniom pseudo adminów którzy nie potrafią przyznać się do własnych błędów, pozdrawiam! ;) 

Edytowane przez Majaszibezkasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek ile razy mam ci to napisac ze przez 3 tygodnie dalem 2 bany za obraze. Skarge piszesz za "naduzywanie" a teraz piszesz o mojej hipokryzji to za co ta skarga w koncu XD. Polowa osob na serwerze mnie wyzywa, a bany 2 i to dla osob ktore sa notorycznie banowane. Mocno ci sie juz odkleilo wariat.

EDIT:
Mocno sie starasz zebym zostal ukrany, jak chlopaki ci tutaj wytkneli ze siedzisz na utkanej z kijem w du**e i lepiej jest troche sie posmiac niz stype robic na serwerku,  to teraz masz juz jednak problem o to ze wyzywam i banuje i musisz post edytowac. 

Dowody: Witam, na początku zaczne od notorycznego patologicznego zachowania osobnika Mequstoo i jego hipokryzji, notorycznie obraża graczy jednak jak jego się obrazi
banuje bez problemu, oczywiście "pseudoadminek" jest nietykalny i go obrażać nie można, a on może. - Jak cos to mega mocne dowody 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MeQustooo napisał:

Gostek ile razy mam ci to napisac ze przez 3 tygodnie dalem 2 bany za obraze. Skarge piszesz za "naduzywanie" a teraz piszesz o mojej hipokryzji to za co ta skarga w koncu XD

przeczytaj jeszcze raz dokładnie skargę :)  "na początku zaczne od notorycznego patologicznego zachowania osobnika Mequstoo i jego hipokryzji"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Majaszibezkasy odkąd pebex, koala i Szymek nie mają admina na serwerze to z dnia na dzień będzie tylko lepiej. ;) 

 

Admin @ MeQustooo rozdał dwa bany za obrażanie, z czego ostatni był 11 stycznia dla gracza ELO. Puste słowa. Skargę odrzucam.

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie