Skocz do zawartości

Zablokowane skarga bonesi


awadakedawra

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wyglądała tak, że @ KOALA puszczał muzykę przez mikrofon na nowym głośniku który zakupił, a ja dostaje mute za "ZAGŁUSZANIE" ponieważ powiedziałem, że DG420 to ziomek Bonesiego, z którym siedzi na tsie. Chyba już nie są ziomkami i admin Bonesi mocno to przeżywa skoro z nerwów daje mi mute na całą mapę za taką błahostkę :( 

Jeśli admin nie panuje nad swoimi emocjami to strach się bać co będzie robił dalej :OO

 

 

 

 

bonesi.thumb.png.b05037cd37c6c8d7f10ba8d93f60f554.png

boesni2.png.1f6b2dbb86e7a05864fb23c8cdc93e03.png

Edytowane przez awadakedawra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostepnianie prywatnych konwersacji hmm osobiscie stracilem do ciebie jakikolwiek szacunek te screeny pokazaly brak jakichkolwiek zasad z twojej strony zachowales sie jak typowy łeb mam nadzieje ze wiesz co oznacza to słowo

 

Odnoszac sie do skargi to sprawa wygladala tak, ze typical zaczepkami prowokowales mnie specjalnie i czekales az to zrobie a jako iz ja jestem osoba troche impulsywna w niektorych kwestiach i moja bania jest wyczulona na tego typu gadke wolalem cie zmutowac zeby nie psuc sobie dobrego humoru i nie dac sie bardziej sprowokowac bo to mogloby sie skonczyc gorzej. Mysle, ze mialem prawo to zrobic i postapilem slusznie. Nadmienie tylko ze ten glos Ci oddalem po paru minutach wiec nie wiem czy chwilowa utrata glosu jest powodem do skargi

 

XD

 

a i jescze jedna sprawa były administratorze serwera jailbreak

za to co pisales na u@ widze cie na serwerze od razu wylatujesz z banem (Oczywiscie jesli m.in zarzad nie bedzie mial nic przeciwko)

image.png

image.png

image.png

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie prosze nie banuj mnie :( 

 

Jeśli zaczepką można nazwać "DG420 to ziomek Bonesiego" to nie wiem chyba ja jestem pierdolnięty jednak. Po drugie nie oddałeś mi mikrofonu, bo po chwili wyszedłeś z serwera i ze steama, nie ładnie kłamać panie adminie :( I po trzecie na u@ napisałem same komplementy, jestem niewinny :( W skardze nie chodzi mi o samą utratę mikrofonu tylko o dobro graczy na serwerze, aby nie byli szkalowani przez dziecinnego administratora który nie panuje nad swoimi emocjami i czuli się dobrze na serwerze! :))

 

 

Edytowane przez awadakedawra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, awadakedawra napisał:

nie prosze nie banuj mnie :( 

 

Jeśli zaczepką można nazwać "DG420 to ziomek Bonesiego" to nie wiem chyba ja jestem pierdolnięty jednak. Po drugie nie oddałeś mi mikrofonu, bo po chwili wyszedłeś z serwera i ze steama, nie ładnie kłamać panie adminie :( I po trzecie na u@ napisałem same komplementy, jestem niewinny :( W skardze nie chodzi mi o samą utratę mikrofonu tylko o dobro graczy na serwerze, aby nie byli szkalowani przez dziecinnego administratora który nie panuje nad swoimi emocjami i czuli się dobrze na serwerze! :))

 

 

Ja nad swoimi emocjami jak najbardziej panuje xd kim ty jestes w ogole zeby mnie oceniac w jakikolwiek sposob hahahahah

 

mikrofon odzyskales przed moim wyjsciem z serwera radze popracowac nad podzielnoscia uwagi 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 00:47, Bonesi napisał:

Udostepnianie prywatnych konwersacji hmm osobiscie stracilem do ciebie jakikolwiek szacunek te screeny pokazaly brak jakichkolwiek zasad z twojej strony zachowales sie jak typowy łeb mam nadzieje ze wiesz co oznacza to słowo

 

Odnoszac sie do skargi to sprawa wygladala tak, ze typical zaczepkami prowokowales mnie specjalnie i czekales az to zrobie a jako iz ja jestem osoba troche impulsywna w niektorych kwestiach i moja bania jest wyczulona na tego typu gadke wolalem cie zmutowac zeby nie psuc sobie dobrego humoru i nie dac sie bardziej sprowokowac bo to mogloby sie skonczyc gorzej. Mysle, ze mialem prawo to zrobic i postapilem slusznie. Nadmienie tylko ze ten glos Ci oddalem po paru minutach wiec nie wiem czy chwilowa utrata glosu jest powodem do skargi

 

XD

 

a i jescze jedna sprawa były administratorze serwera jailbreak

za to co pisales na u@ widze cie na serwerze od razu wylatujesz z banem (Oczywiscie jesli m.in zarzad nie bedzie mial nic przeciwko)

image.png

image.png

image.png

udostępnił prywatną rozmowe z której nic prywatnego oprócz twojej hipokryzji nie wynika "pseudo" adminku, nie powinieneś się w ogóle znajdywać na tym stanowisku.

Edytowane przez Majaszibezkasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Majaszibezkasy napisał:

udostępnił prywatną rozmowe z której nic prywatnego oprócz twojej hipokryzji nie wynika "pseudo" adminku, nie powinieneś się w ogóle znajdywać na tym stanowisku.

ale udostepnil i wywolal gownoburze zreszta z tego co widze zbanowali bezbeka wiec tylko pogratulowac administracji forum dziekuje xD

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie