Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na Admina Kostinio ? chyba amxbans nie działa


Lobo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Lobo

Nick Oskarżonego : Kostinio lub inny admin pewności nie mam Amx Bans dalej wywalony jest

IP/SiD oskarżonego:

Data i Godzina Zdarzenia: 22:45

Dowody: do 22:50 chyba jest  http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2301132227-de_dust2_snow-1673645220-1673646600.zip   

Opis sytuacji: Wchodzi Kostnino na serwer za chwile mówi, że za prowokacje będą bany leciały. Ja mowie jak będą leciały jak ostatnio przy adminach pojechałem po tobie jak po psie i nic nie było (po jego prowokacjach i zaczepianiu oczywiście) i nawet to ty muta dostałeś. I dostaje nagle bana na 30 min zaraz po tym. Stwierdzałem fakt, bez wyzwisk, nie wiem za co więc ban.

 

A ogólnie gość co każdego zaczepia, obraża, wyzywa i prowokuje dostaje admina tutaj to jest jakaś porażka (swoją drogą czemu to on nigdy bana za to nie dostaje to też jest pytanie). Z tego co pamiętam stracił admina dokładnie za takie zachowanie właśnie. I nie nic a nic się nie zmienił.

Edytowane przez Lobo
Przez misiek223,

Nie stracił admina tylko z niego zrezygnował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2023 o 23:04, Lobo napisał:

A ogólnie gość co każdego zaczepia, obraża, wyzywa i prowokuje dostaje admina tutaj to jest jakaś porażka (swoją drogą czemu to on nigdy bana za to nie dostaje to też jest pytanie). Z tego co pamiętam stracił admina dokładnie za takie zachowanie właśnie. I nie nic a nic się nie zmienił.

Nie zgodzę się, ponieważ nie stracił on admina tylko z niego zrezygnował. Za pierwszym razem jak dostal flagi to zachowywał się odpowiednio dlatego jak każdy kto od nas odchodzi miał możliwość powrotu. Dlaczego nigdy nie dostaje banów? No też się nie zgodzę. - image.png

Co do skargi. Oglądając demko odniosłem wrażenie, że macie między sobą jakiś prywatny konflikt no i tutaj musze się zgodzić, że admin nadużył swoich praw. Ban został nałożony nie słusznie. Porozmawiam z Kostiniem i po prostu takie rzeczy w przyszłości nie mogą się powtarzać. Skargę przyjmuję oraz nakładam ostrzeżenie 1/3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie