Skocz do zawartości

Zablokowane Czyżby do pieca?


Grin[LN]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Kamila2009PL
Serwer: Classic 
IP podejrzanego (komenda amx_ip / status / /ip): STEAM_0:1:149883061  
Link do demka:  https://www50.zippyshare.com/v/x2EC3q2z/file.html
Podejrzane momenty: 

 

08:05 ten oddany strzał na gale i nawrotka ? b+/-
08:11 odrazu za modelem b+ 
08:18 ten góry ciekawie wychylony b+/-
08:39 dziwnie Ci model złapało z awp ? 
09:27 przeskok celownika ? b+/-
od 09:34 idealnie podążasz za modelem ( po czym wiesz gdzie oddać strzał ) b+ 
11:47 nie sądzę abyś widział jak CT przechodzi za skrzynie / b+/-
17:43 model po lewo i nagle STOP b+
19:18 dziwna praca celownika przy tych dwuch fragach b+/-
20:54 lecisz za modelem b+ 
21:04 ten timingowy strzał ^^^ 
21;07 to też odruchowe 
21:34 2 fragi na gali ; przeskok na drugi b+/-


Opis sytuacji:

Jak dla mnie wh , gdzie próbuje się dobrze z nim kryć natomiast na ESP można zauważyć jazdę za modelami 

Spojrzał bym również na pracę celownika w niektórych momentach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:11 +B

image.png

8:39 +B

image.png

9:34 +B ba oddajesz strzał nie widząc jeszcze modelu ciut za szybko xD tak wiem będzie tłumaczone sprawdzeniem itd ale przez kilka sec idealnie byłeś na modelu wcelowany chodząc po trupie 

image.png

11:47 +/- dosłownie przez ułamek sekundy widać lekko model ale przy prędkości 1/10 wątpię aby to dało się zauważyć podczas normalnej rozgrywki 

@edit zmieniłem rozdziałke i widać model normalnie -b

20:54 +b leci leci za modelem plus dodatkowo 20:56:06 przeskok celownika na 2 model 

21:04 wydaje się że przeskok na pojawiający się model celownika i oddany strzał 

21:34 strzały mieszczą się w hitboxach raczej -b

 

@ Malis;^od tego momentu idziesz z modelem clipa nagrać może jeszcze? :kekw: 

 

 

Edytowane przez Hala Madrid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:05 ? skan na gale bo sa na gali? xD -b
8:11 nie wiem gdzie ty tutaj za modelem widzisz, jak to po prostu najszybsze wcelowanie w gale jakie moglem zrobic, chyba ze ty inaczej to robisz to mi powiedz jak -b
8:18 a gdzie mialem sie wcelowac, wychylajac na gornego? - 8:08 robie taki sam pick tylko nikogo nie ma -b
8:39 dziwnie? -b
9:27 dobry przeskok normalnie b+++  -b
9:34 jest info ze pod oknem czy tylko ja to slysze? normalny prefire bo wiem ze typ ma awp -b
11:47 nie no tutaj to sobie jaja robisz tak? tak? przeciez go ciagle widac i to caly model -b 
17:43 bo slysze tego na ct a nie po lewo, to chyba logiczne ze w ct sie wceluje -b 
19:18 dla mnie nic nadzwyczajnego -b
20:54 tutaj to dziwnie wyglada, ale po prostu od razu w wyjscie na mida jestem wcelowany, dla mnie normalne na picka -b / nie wiem jaki tam przeskok jak to po prostu skany na brame bo moze tam stac jak dopiero przelecial xD / 9:18/14:37 podobny pick na mida
21:04 tutaj przypadek, ale niech juz bedzie b+, ale jesli sadzisz ze takie cos na esp bym robil to pozdrawiam +b
21:34 no siadlo fajnie +/-b

¯\_(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯

@ Hala Madridco ty pokazales na tym 1 ss? napisales tylko b+ i tyle, nawet celownik na modelu nie jest  :kekw:

@ Hala Madridczyli od momentu jak jestem wcelony w jedno miejsce, co moze wyjsc ct z gali w takiej sytuacji, to ide z modelem? no nagraj tego clipa bo sie przyda 

@ White Legend AHAHAHA wiedzialem, ze ktos to da, przeciez tam nie dosc ze ich slychac jak plantuje, to jeszcze we dwoch zabijają na ct, wiec z czym ty mi tutaj przychodzisz xD

Edytowane przez Malis;^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->https://www86.zippyshare.com/v/ZyKJiN2a/file.html<-

Akcja od 14:00 minuty, idealnie w model. Jeszcze go dobrze nie widziałeś, a już strzelałeś, reszta to już formalność jak dla mnie. Czyżby presja zjadła? powiesz że słuchawki, czy info z tsa? A może standardowe skanowanie?
 

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

08:05 -b Nic nadzwyczajnego, wcześniej nawet dostał info, że są na gali na blisko...
08:11 -b 
08:18 -b No peek jak to peek, gra sie tyle godzin na duscie to chyba powinno się wiedzieć gdzie i jak wychylać, wcześniej to samo robił... 
08:39 -b  Hitbox załapał sie i tyle. Psilent tak nie działa. (Dodajmy, że demko ma 600ms) 
09:27 -b Nie wydaję mi się, żeby był tu jakikolwiek przeskok. Tak to nie działa chłopaki ^^ 
09:34 -b Słychać jak strzela z bsa awp 9:33/ Po tym dostaje info od zabitego, nie widzę nic nadzwyczajnego(Sam bym wiedział nawet bez infa gdzie awp sie znajduję bo to w tej gierce nie słyszymy tylko kroków ale również strzały ^^)
11:47 -b
17:43 -b ...
19:18 -b
20:54 +/-b
(21:04 -21:07) +/- Strzela tam CT cały czas z tego mida no to czemu by nie oddać, sam bym tak pomyslal.
21:34 Tutaj widać, że ręka drygnęła, przeskok tam jakiś widać na tej gali, ale czy to bardziej fart nie jestem w stanie tego wytłumaczyć +b

 

Poczekam sobie na wypowiedź innych @ UB Team CS 1.6 @ Opiekun UBTeam CS:GO 

Na moje demko czyste, nie mam do czego sie przypierdzielić tak szczerze. Nie licząc tego drugiego fraga na gali (21:34)

Edytowane przez Sosna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko oglądane na WH z pełnymi modelami. 

 

08:06 - Ta sytuacja niczego nie udowadnia. -B
08:11 - normalna reakcja za modelem. -B
08:18 - Normalna akcja. -B
08:39 - fart. Ja u siebie na serwerze z AK hedziki trafiam jak przebiegają.
09:34 - Słychać strzał ze schodów kilka sekund wcześniej więc wiedział, że tam stoi, co prawda wygląda to modelowo przez ścianę, ale ta pozycja jest bardzo znana, a prefire normalny jak dla mnie, ja tam skanuję z tej pozycji. -b
11:47 - Normalny skan xD -B
19:18 - Ładny head, szybka reakcja -B
20:54 - Akurat był wcelowany w to miejsce, a CT akurat tam wskoczył xD Nic tu nie ma -B
21:04 - Zwykły skan, Bardzo częsty -B

 

Ban na siłę. Czysty. 

Przez misiek223,

Nie został zbanowany ;v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www50.zippyshare.com/v/x2EC3q2z/file.html

08:01 tutaj poszlo info, ze gala 08:05 -b
08:06 poleciał flash do gornego wiec mogl sie spodziewac kogos 08:18 normalny peek -b
08:39 -b
09:27 -b
09:34 dostał info 90% graczy z awka tam się ustawia więc chyba nie wychodzisz na pałe tylko dajesz prefire xD -b 
11:46 widac CT -b
17:43 -b
19:18 -b
20:54 +/-b
21:04 nawet go nie trafil -b
21;07 no faktycznie dziwny odruch slyszac CT'ka skanujacego xD -b
21:34 -b

 

https://www86.zippyshare.com/v/ZyKJiN2a/file.html

5x56 calibre killed DanSan with m4a1 13:48 poszlo info, ze ct 

ignac killed MAŁA CZARNA :) with deagle / dalej już słychać kroki  -b

 

/clear

 

 

 

 

Edytowane przez onajNNNNNNNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie