Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


mambaKRUL

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mamba

Nick oskarżonego:  I love anime

Data i godzina zdarzenia: teraz

Dowody: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2301112319-jailbreak_perineum-1673475540-1673477760.zip

 

 Admin anime zbanował jakiegoś misialove coś taki nick miał za TK (miał FD zabił FD) na 30 minut.

 

1. FAWORYZACJIA : Kolejna runda KOALA robi TK w CT zabija 2 CT na życzeniu i siebie ( w Tym jego a piszę to po to bo chłop pisze, że AFK BYŁ sekunde wcześniej biegał ) i nie dostał bana wcale. Nawet gdyby był afk to pisałem na u@ 4-5 razy i 0 reakcji nawet nie zapytał czy to prawda tylko dalej prowadził.

 

2.  BRAK ZNAJOMOŚCI REUGLAMINU : Anime prowadzi rundę wprowdza wszystkich do klatki terrarium po czym jedna osoba klika ogórkową i wszyscy giną, ale w CELI było 2 AFK TT jeden nagle (admin) sie ruszył i dostał życzenie. Chłop nie wykonał polecenia i dostał życzenie no super no , że jak ktoś nie wchodził do klatki terrarium byłby zabity to nie ma znaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jesteś upośledzony że piszesz 2 skargi na raz. Nie wiem czy jesteś na tyle ogarnięty by zrozumieć że byłem afk przez 2 minuty, nie miałem żadnego dowodu na to że tak się stało.

Kolejna sprawa to fakt tego że chłop miał onlyHS i zrobił tk, zamiast kończyć rundę zabijając odrazu 2 osoby postanowiłem dać życzenie bo chłop akurat się obudził. Myśle że czyn mało szkodliwy społecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Terka napisał:

Nie wiem czy jesteś upośledzony że piszesz 2 skargi na raz. Nie wiem czy jesteś na tyle ogarnięty by zrozumieć że byłem afk przez 2 minuty, nie miałem żadnego dowodu na to że tak się stało.

Znowu mnie obrażasz ale nie w tym rzecz.

Siedzisz z nimi na TSie, pisałem na u@ kilka razy - zero reakcji.

I po drugie nagle AFK zostałeś jak KOALA rozjechał CT hmm ciekawe siedząc z nimi na TS no może ktoś Ci uwierzy, a może ktoś to ogarnie i skonczy sie faworka i lizanie dupek jeden drugiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mambaKRUL napisał:

Znowu mnie obrażasz ale nie w tym rzecz.

Siedzisz z nimi na TSie, pisałem na u@ kilka razy - zero reakcji.

I po drugie nagle AFK zostałeś jak KOALA rozjechał CT hmm ciekawe siedząc z nimi na TS no może ktoś Ci uwierzy, a może ktoś to ogarnie i skonczy sie faworka i lizanie dupek jeden drugiemu.


Co do faworki to się zgodzę, nie znam sytuacji tych trzech skarg, ale widzę, że próbujecie pozbawić Anime rangi admina. Chce dodać, że owy admin zaczął mnie blokować podczas buntu ponieważ sobie z nim nie poradził. Żaden z adminów obecnych na serwerze (m. in. Koala) nie reagował na moje zapytanie u@ czy ktoś to mi wytłumaczy. Na kolejną rundę jak się chciałem dowiedzieć o co chodzi to zostałem zwyzywamy i Terka zaczął mi grozić ze mi da bana jak się jeszcze raz zbuntuje xD. Trochę się poczułeś i stąd moja prośba
Nie chce robić nikomu pod górkę dlatego fajnie jakby do takich sytuacji

już nie dochodziło @ Terka, bo te skargi to już chyba nie jest troll jak ta skarga twojego kolegi z tsa xD

Arigato senpai anime

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, CzyngisBoy napisał:


Co do faworki to się zgodzę, nie znam sytuacji tych trzech skarg, ale widzę, że próbujecie pozbawić Anime rangi admina. Chce dodać, że owy admin zaczął mnie blokować podczas buntu ponieważ sobie z nim nie poradził. Żaden z adminów obecnych na serwerze (m. in. Koala) nie reagował na moje zapytanie u@ czy ktoś to mi wytłumaczy. Na kolejną rundę jak się chciałem dowiedzieć o co chodzi to zostałem zwyzywamy i Terka zaczął mi grozić ze mi da bana jak się jeszcze raz zbuntuje xD. Trochę się poczułeś i stąd moja prośba
Nie chce robić nikomu pod górkę dlatego fajnie jakby do takich sytuacji

już nie dochodziło @ Terka, bo te skargi to już chyba nie jest troll jak ta skarga twojego kolegi z tsa xD

Arigato senpai anime

Co do ciebie, mówiłem wprost wiele razy byście nie nadużywali abh ze sklepu na 1k fps bo jest to po prostu bez sensu. Było to przekazywane do tomkula i Voffiego jak broken to jest. Stwierdziłem wspólnie z Koalą wtedy że skoro jest ban za sgsy do buntu i jest to mega zakazane bo uwaga "Nie każdy ma 1k fps w csie i to jest nie fair" To nie widzę sensu dlaczego abh w sklepie służące tylko i wyłącznie do psucia mi fanu z gry miałoby być legalne? To już nie kwestia mnie że nie dałem sobie rady tylko gracze też są wkurwieni bo wpierdalaszx się na 1000 max velocity do gra i nie mam tak naprawdę żadnych szans by to ominąć, gdybyś wylosował to w jedną rundę to spoko nei ma problemu, ale ty zamiast być mądrym człowiekiem to kupowałeś co runde ze sklepu to i wkurwiałeś nie tylko mnie a i też cały server. Wtedy jeszcze nie dałem ci bana bo to na tyle kontrowersyjna kwestia że wolałem zostawić to tak jak jest. Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamba jakbyś był na tyle inteligentny (co wątpie) to byś wstawił demko gdzie dana osoba zrobiła TK, bo uwaga nie każdy admin jest w stanie zauważyć jak ktoś wlatuje ci za pleców i klika tk, zwlaszcza ze ta osoba ucieka lub wpisuje killa. Jakby Ci na tym zależało nie pisałbyś skargi na anime tylko na osoboę która zrobiła TK oglądając demko.

Co do faworyzacji tutaj kwestia jest kontrowersyjna. Niby mekupa afczyl i dostał potem życzenie, ale równie dobrze mógłbyś być Ty i ciekawe czy byś pisał skarge na samego siebie, pewnie nie.
Wtedy był totalny chaos, więc pewnie też na voice adminie gadali. Nie każdy jest w stanie zauważyć u@, a jak tak bardzo ci to przeszkadzało to dlaczego nie pisałeś na privie do adminia tylko prowokowałeś? 

Dostałeś bana, spłakałeś się na forum, a teraz chcesz każdego karać. No sorry mamba ale tak to nie działa XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Terka napisał:

To nie widzę sensu dlaczego abh w sklepie służące tylko i wyłącznie do psucia mi fanu z gry miałoby być legalne?

Aż chce się powiedzieć klasykiem : ,,Laluna co ty pi*******z ?” Póki co abh i przyspieszenie jest legalne, ostatnio nawet podrożało żeby tego nie nadużywać. Ziomek przesiedział sobie sporo godzin żeby nazbierać te szlugi, pewnie na SVIPIE, za którego zapłacił to ma prawo je wydać w jaki sposób chce chyba co nie ? Skoro nie umiesz sobie z tym poradzić to trzeba zmienić taktykę na prowadzenie albo zagryźć zęby i to przeboleć a jeśli faktycznie mu groziles banem za korzystanie ze sklepu za szlugi to jest pompa ✌️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kryk napisał:

Aż chce się powiedzieć klasykiem : ,,Laluna co ty pi*******z ?” Póki co abh i przyspieszenie jest legalne, ostatnio nawet podrożało żeby tego nie nadużywać. Ziomek przesiedział sobie sporo godzin żeby nazbierać te szlugi, pewnie na SVIPIE, za którego zapłacił to ma prawo je wydać w jaki sposób chce chyba co nie ? Skoro nie umiesz sobie z tym poradzić to trzeba zmienić taktykę na prowadzenie albo zagryźć zęby i to przeboleć a jeśli faktycznie mu groziles banem za korzystanie ze sklepu za szlugi to jest pompa ✌️

Nie będę się wypowiadać w tym temacie bo widzę że jesteś kolejną osoba która nie umie łączyć podstawowych faktów. Jest ban za sgsy do buntów bo nie fair jest to że jedni mają więcej fpsów i nie da się ich zabić tak samo działa to z obecnym abh dlatego w chuju mam to że ktoś na to wydaje szlugi. Jeśli nie byłoby bana za sgsy to bym nie używał tej opcji poradzenia sobie z więźniami. Pozdrawiam :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Terka napisał:

Nie będę się wypowiadać w tym temacie bo widzę że jesteś kolejną osoba która nie umie łączyć podstawowych faktów. Jest ban za sgsy do buntów bo nie fair jest to że jedni mają więcej fpsów i nie da się ich zabić tak samo działa to z obecnym abh dlatego w chuju mam to że ktoś na to wydaje szlugi. Jeśli nie byłoby bana za sgsy to bym nie używał tej opcji poradzenia sobie z więźniami. Pozdrawiam :>

 

Snuffy się pewnie ucieszy, że jego admin tworzy sobie własne zasady :PP

 @ krykpodsumował to idealnie z moim punktem widzenia. Co prawda skarga nie jest w ogóle na temat o którym piszemy, ale mamy odmiennie zdania dlatego miło by było gdyby osoba odpowiedzialna za tą skargę również rozwiała nasze wątpliwości co do tego przy zamykaniu posta.

Strzeżcie się Czyngis-Chana !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, CzyngisBoy napisał:

Snuffy się pewnie ucieszy, że jego admin tworzy sobie własne zasady :PP

 @ krykpodsumował to idealnie z moim punktem widzenia. Co prawda skarga nie jest w ogóle na temat o którym piszemy, ale mamy odmiennie zdania dlatego miło by było gdyby osoba odpowiedzialna za tą skargę również rozwiała nasze wątpliwości co do tego przy zamykaniu posta.

Podciąganie czegoś pod daną zasadę to tworzenie nowych zasad o wow ale inteligentny argument. W dzisiejszych czasach trzeba ludziom twojego pokroju wypisywać wszystko wprost bo chyba nie rozumieją jaki zamysł ma dana zasada i po co ona w ogóle jest. Bo przecież jak jest gdzieś zasada brzmiąca np. Zakaz przejścia to przecież przejechać można bo przecież nie zakazali tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie