Skocz do zawartości

Zablokowane skarga iloveanime


nymph

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: misialove333

Nick oskarżonego: ILoveAnime @ Terka

Data i godz. zdarzenia: pare min temu

 Dowody: demko-> demo11.zip

 

image.png.a5abaf090d15a851fb42ed681af6cc98.png

 

Dostałam bana za tk na fd gdzie przypadkowo rozjechałam snuffy za co go przeprosiłam i on to dosłownie widział. Po tym jak snuffy wyszedł z serwera (były) admin KOALA powiedział to co słychać na demku a admin  @ Terka dał mi bana na 30 min :P Myślę, że takie zachowanie adminów jest conajmniej dziwne i licze na wyjasnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Terka napisał:

Jeśli chodzi o to nie usłyszałem że mamy cię nie banować. Jesli Voofy to potwierdzi, zwracam honor i należy się UB. Będąc szczery nie słyszałem tego

Trochę podejrzane, że stało się to akurat po słowach KOALI . 
FYI: image.png.269c03adca7a183ce336079a3bec7e21.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma siedzenie na tsie do tego wszystkiego, Anime był zmutowany wiekszość czasu dopiero teraz się odmutował. Tak samo jak ty transie siedzisz z tym dg i sobie dupska wylizujecie wzajemnie (co jest dla mnie obrzydliwe tak chłop z chłopem/ono ch*j wie jak to określić). 

Jak zaczałem sam wymierzać sprawiedliwość twój chłopak odrazu dał mi bana na CT i też nie znam powodu przecież za błedy trzeba odpowiadać, jeśli nie ban to chociaz pass na rundke dla odpoczynku ^^

Edytowane przez Spongegigga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wale, gosciu udający babe robi z siebie ofiare na serwerze, po czym placze na forum że dostał bana na 30 min.. Serio ludzie? Nie macie co w życiu robić tylko dopierdzielać każdemu. Ps wtedy na serwerze był totalny chaos więc logiczne że coś mógł nie usłyszeć, gdzie co drugi krzyczał przez mikrofon. Rozjechaleś ludzi na FD i zrobiłeś tk, więc logiczne że ban poleciał .......

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuu jakie wy macie zamnkniete glowy, jest 21 wiek a dla was jest dziwne, że ktoś urodził się w nie tym ciele. Jak dla mnie wszyscy jesteście do bana za takie zachowanie. Naprawde otwórzcie głowy i zrozumcie, że każdy ma swoje życie i jest kim chce być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DG420 napisał:

Jezuu jakie wy macie zamnkniete glowy, jest 21 wiek a dla was jest dziwne, że ktoś urodził się w nie tym ciele. Jak dla mnie wszyscy jesteście do bana za takie zachowanie. Naprawde otwórzcie głowy i zrozumcie, że każdy ma swoje życie i jest kim chce być. 

Chciałbyś się znaleźć w jego ciele pewnie co? :pepesex:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DG420 napisał:

że każdy ma swoje życie i jest kim chce być.

No dobra to ja od dzisiaj jestem UH-60 Black Hawk – średni wielozadaniowy amerykański śmigłowiec transportowy i wsparcia piechoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KOALA napisał:

No dobra to ja od dzisiaj jestem UH-60 Black Hawk – średni wielozadaniowy amerykański śmigłowiec transportowy i wsparcia piechoty

w takim razie potrzebujesz do działania w sobie 2 mężczyzn :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, misialove333 napisał:

w takim razie potrzebujesz do działania w sobie 2 mężczyzn :P

 

ty byś wkońcu zamknelo pizde bo nie wiem czy jest tu ktos bardziej bez wartosciowym stworem od ciebie i ch*j ban sluszny i prosze pizde zamknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DG420 napisał:

Jezuu jakie wy macie zamnkniete glowy, jest 21 wiek a dla was jest dziwne, że ktoś urodził się w nie tym ciele. Jak dla mnie wszyscy jesteście do bana za takie zachowanie. Naprawde otwórzcie głowy i zrozumcie, że każdy ma swoje życie i jest kim chce być. 

jak cos to wyzywales mnie, bo jak twierdzisz mam gejowa grzywke, a teraz pi*******z cos o zamknietej glowie XDD

wiekszego hipokryty ze swieca szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie