Skocz do zawartości

Zablokowane Admin płaczek


kubaf

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: kubaf

Nick oskarżonego: MeQustoo jakośtak

Data i godzina zdarzenia: 10.01.2023 16-17

Dowody: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2301101652-jb_asylum2_ag-1673365920-1673368200.zip

Opis sytuacji: ugułem na wstępie dodam że konfliktowy nie jestem i raczej nie w moim typie pisanie śmiesznych skarg ale dla mnie to przesada. Gram w wolnym czasie na JB i tak samo było dziś wieczorem wchodzę sobie pograć miałem ochotę na ct to wszedłem, fakt faktem wyjebałem się w pierwszej rundzie przez buntownika (no chyba normalna akcja pro graczem nie jestem) a admin Megusto zaczał mnie od debili i różnych takich wyzywać ?(XD!) oczywiście puściły nerwy i zacząłem go wyzywać do czego się przyznaje i jest na demku wszystko jasna sprawa ale to chyba admin nie powinien się tak zachowywać. NP Dino kiedyś jak tylko ktoś powiedział do niego to go dissował a teraz odkąd ma admina to nie słyszałem żeby nawet przeklinał i dla jego się należy potężna pochwała i przykład jaki powinien dawać innym. Zgaduje, że skoro to jest "elita" i ziomeczki to nic z tego nie będzie ale może da troche do zrozumienia właścicielom i administracji że na tym serwerze są jeszcze gracze z nikim nie powiązani którzy grają dla relaksu sobie. Nadmienie jeszcze że wyszedłem z CT i napisałem że nie bede z nim w CT siedzial to automatycznie polecial ban za "UCIECZKE Z CT" hahaha, nie raz wychodziłem z ct bo musialem leciec na firme czy do jakichs obowiazkow i jakos nigdy z tym problemow nie bylo bo to raczej luzny jb, ale wyciagnijcie wnioski sami pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek zacznijmy od tego co ty tu piszesz, gadasz ze na jakas firme jedziesz jak z ct wychodzisz co mnie to obchodzi XD. Tak jak ci napisalem w ub zapytalem sie ciebie co ty odpierdalasz ze chlopy obok ciebie przebiegaja i nie potrafisz jednego chlopa ktory biegnie przed toba zabic, wiec z morda do mnie rzuciles sie i zaczynasz gadac ze mam admina za lizanie du*y itd. Ostro w głowkach wam sie juz pojebalo ze sami nie wiecie kiedy opanowac wyzwiska, malo tego nawet sami do tego prowokujecie a jak już ktoś wam odpowie to jest nagle placz ze halo czemu on mnie wyzywa ( nie wiem jak to jest z toba bo dla mnie jakims randomem zwyklym jestes ktorego widzialem z 4 razy na serwerku) ale chodzi mi tu teraz o jacka który jest pierwszym do wyzywania a teraz udaje obronce ucisnionych.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no widzisz jak nie panujesz nad emocjami że nawet teraz musisz się wywyższac i mnie tu od "randomków" wyzywać XD przecież to jest śmieszne zachowanie, chodziłem o porównanie sytuacji że ten ban na ct nałożony przez ciebie został ewidentnie z teog powodu że zostałeś zgaszony i pół serwa na chacie zaczęło się śmiać. Przecież był jeszcze kik, dino i ktoś jeszcze z adminów chyba i nikt mi bana nie nałożył tylko ty. Przestań płakać na forum tylko daj do werdyktu dla snuffiego czy kto tam się tym zajmuje 

 

edit dla sprawdzającego wystarczy sprawdzić kto pierwszy zaczał wyzywać od debili itp i jak się rozpoczęła moja odpowiedź przecież tu nie ma co ukrywać 

Edytowane przez jaszczur126p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariacik powiedzialem ze jestes dla mnie randomem bo cie nie znam a ty mi mowisz ze nie panuje nad emocjami. Piszesz tutaj o jakims gaszeniu mnie jakby to był powod do dumy dla ciebie. I co najlepsze piszesz o moim placzu gdzie po prostu odpowiadam na twoje zarzuty porvalo. Przepraszam ze placze odpowiadajac na skarge na mnie XD

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ MeQustooo niepotrzebna wymiana zdań z graczem. Czasami lepiej powstrzymać się od tego co się myśli w danym momencie i nie mówić tego przez mikrofon. ;) 

Ostrzeżenie słowne tym razem z mojej strony. :okejka:

 

@ jaszczur126p z drugiej strony też słabe zachowanie z Twojej strony, że wyszedłeś z CT. Mogłeś wyjść z serwera, a nie nakręcać karuzelę niepotrzebnego sporu. 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie