Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane UB CT


kubaf

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kubaf

Data zdarzenia: 10.01.2023

Powód bana: płacz admina

Opis sytuacji: no ogółem dołączyłem sobie do ct wyjebałem się i admin mnie zwyzywał za to więc stwierdziłem że nie będę z nim w ct i że nie mógł nic zrobić to mnie zbanował za ucieczke XD ale ock niech będzie ucieczka co z tego że nigdy jak byłem w ct to nie było żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle zwyzywanie XDDD. Zapytalem sie co ty odpierdalasz ze chlopy obok ciebie przebiegaja to malo sie nie poplakales tam przy komputerku i zaczynasz jakies argumenty z du*y rzucac, przypierdalajac sie do mnie i do mojego admina wiec odpowiedzialem ci w taki sam sposób. Po dwóch buntach wyszedłeś do tt wiec nie rozumiem skad to zdziwienie.
 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MeQustooo napisał:

Niezle zwyzywanie XDDD. Zapytalem sie co ty odpierdalasz ze chlopy obok ciebie przebiegaja to malo sie nie poplakales tam przy komputerku i zaczynasz jakies argumenty z du*y rzucac, przypierdalajac sie do mnie i do mojego admina wiec odpowiedzialem ci w taki sam sposób. Po dwóch buntach wyszedłeś do tt wiec nie rozumiem skad to zdziwienie.
 

ale co ty hipokryto tworzysz masz demko sobie obejrzyj kto pierwszy zaczął wyzywać i po ch*j drążyć temat spłakałeś się i dałeś bana no ok to napisałem apelacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ty sie poplakales i wyszedles do tt i potem wylewajac swoje zale do konca mapy na seyu probowales mnie sprowokowac. Bana dostałeś za przejscie do tt, tyle ode mnie.

Przez Bazyliusz,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

 

+2

Edytowane

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imo Mekupsko to debil. Poruszałem temat banów za ucieczke z ct i wspólnie wszyscy zgodzili się że to nie jest przewinienie za które należy się ban. Kubaf jest osobą która czasem lepiej czasem gorzej potrafi prowadzić także ban imo niesłuszny pozdro 600

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie