Skocz do zawartości

Zablokowane Kiedy bronisz się przed adminami i dostajesz nagrodę


Jaca12

Rekomendowane odpowiedzi

            Dostałem bana bo pan bonesi sugerował że jestem odjebany i poszły wyzywiska w moje strone bo latam na auto sgs XD Kurła ćwiczyłem trochę movement i się ludzie spłakali, po czym dostałem bana bo się broniłem przed osobami które mnie wyzywali XDD. Jakis czas temu przyszla shanti i zapytalem jak to dostać admina po 2 tygodniach nieaktywności na serwer. Wyszło na to samo zaczeło się ubliżanie i białorycerzykowanie, a teraz dostaje nagrodę XD

image.png.b8b57c6adb1a86a2b24dc5859b7d6a97.png

image.png

@ SzefShizer Kurde nie wiedziałem że łapiesz się na takie baity XD Skoro uważasz że sgsy są tak zakazane to połowa serwera powinna dostać bana, a sugerowanie że ktoś lata na skryptach bo ma lepszy movement jest  jak porównać admina do strażnika XDD wy to macie łeb

@ BonesiDlaczego pokazujesz urywki screenshota? Aż tak chcesz mieć się ratować? Dawaj wyślij cały zrzut czatu, gdy ludzie mnie wyzywali bo jakiś noob powiedział że ktoś leci na sgsach

@ DG420To dlaczego w takim razie nie karaliście osoby które również od paru map używają takie skrypty oraz dlaczego nie zbanowałeś osoby które również mnie wyzywały? Zamiast wyszukiwać ofiary i ratować swojego tyłka to róbcie co należy, a po za tym nie gram pierwszy raz w csa aby nie znać podstaw z movementu, jak wspomniałem wyżej zapytania wczorajsze jak mieć sgsy były żartobliwe lub specjalnie, a że jedne z drugim łykneliście to jak barany to już nie moja wina. Jesteście przewrazliwieni na punkcie sgs'ów i tak tylko ci przypomne że to nie jest cheater tylko zwykła prosta komenda, a że Ty jako admin nie znasz takich komend to widocznie pokazuje twoją wiedzę na temat amx'a......

Jak ktoś chce to niech skarge zamknie ban mi minął a co do sgsów to ich nie używałem po prostu wybiłem się z wyskoczni i przy duckowalem a ten myslal ze sgsy xd

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam żeś wykonał na sobie wyrok pisząc tą "Skargę". Wczoraj pytales sie ludzi jak zrobić sgsy dziś je nawalasz najlepiej na serwie do buntów, jeszcze się wypierasz ze to nie Auto Sgsy XD

 

  • nadużywanie GS/SGS - [Ban 1 dzień - 7 dni - na zawsze]
Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jaca12dostarczam screenschoty z calego zdarzenia (Proboszcz tez dostanie bana, spokojnie)

image.png

image.png

 

 

 

 

 

Po mapie moge rozpisac demko jesli tak bardzo tego chcesz i wymienie kazdy szczegol ;) 

image.png

 

 

image.png - co do bana

 

image.png - co do bana

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, może ja się wypowiem. Tak jak pisał @ SzefShizer , jeszcze wczoraj nie wiedziałeś jak robić gsy. Nagle przyszedłeś na serwer i robisz je lepiej od gracza "Orzeł". Jesterm również pełen podziwu, że ty na 60 fpsach potrafisz takie gsy robić. Z tego co mi wiadomo to gsy/ sgsy aby się rozpędzać tak jak ty trzeba mieć minimum 200/250 fpsów. Jak na moje kara za obraze słuszna oraz proponuje również zbanować tego gracza na dłuższy czas za używanie cheatów.// Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DG420 napisał:

A więc tak, może ja się wypowiem. Tak jak pisał @ SzefShizer , jeszcze wczoraj nie wiedziałeś jak robić gsy. Nagle przyszedłeś na serwer i robisz je lepiej od gracza "Orzeł". Jesterm również pełen podziwu, że ty na 60 fpsach potrafisz takie gsy robić. Z tego co mi wiadomo to gsy/ sgsy aby się rozpędzać tak jak ty trzeba mieć minimum 200/250 fpsów. Jak na moje kara za obraze słuszna oraz proponuje również zbanować tego gracza na dłuższy czas za używanie cheatów.// Pozdrawiam 

do gs'ow/sgs'ow wystarczy miec plynna gre to akurat jestes w bledzie (Tak mi sie wydaje) ale to nie zmienia faktu, ze typ ktory jeszcze wczoraj nie potrafil robic dobrze stref nagle dzisiaj rozpedza sie na gs'ach przy 60 fpsach jak usain bolt przy biegu na 100 metrow

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bonesi napisał:

do gs'ow/sgs'ow wystarczy miec plynna gre to akurat jestes w bledzie (Tak mi sie wydaje) ale to nie zmienia faktu, ze typ ktory jeszcze wczoraj nie potrafil robic dobrze stref nagle dzisiaj rozpedza sie na gs'ach przy 60 fpsach jak usain bolt przy biegu na 100 metrow

Jakbyś faktycznie znał się na csie to wystarczy zbindować sobie ducka na scrollu i przytrzymywać ctrl i tak na zmiane. Tak tylko ci napisze żebyś pamiętał, a takiego manewru nie jest trudno ogarnąć i uwaga umiem strefować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wejdź na boty u siebie, odpal sobie 100aa (sv_airaccelerate 100) nagraj nam 10 minut demka i wstaw tutaj, chętnie zobaczę. Nie HLTV to nie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jaca12 napisał:

Jakbyś faktycznie znał się na csie to wystarczy zbindować sobie ducka na scrollu i przytrzymywać ctrl i tak na zmiane. Tak tylko ci napisze żebyś pamiętał, a takiego manewru nie jest trudno ogarnąć i uwaga umiem strefować :)

Myslalem ze ctrl jest pod sgsy a nie gsy 😂

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jaca12 napisał:


@ DG420To dlaczego w takim razie nie karaliście osoby które również od paru map używają takie skrypty oraz dlaczego nie zbanowałeś osoby które również mnie wyzywały? Zamiast wyszukiwać ofiary i ratować swojego tyłka to róbcie co należy, a po za tym nie gram pierwszy raz w csa aby nie znać podstaw z movementu, jak wspomniałem wyżej zapytania wczorajsze jak mieć sgsy były żartobliwe lub specjalnie, a że jedne z drugim łykneliście to jak barany to już nie moja wina. Jesteście przewrazliwieni na punkcie sgs'ów i tak tylko ci przypomne że to nie jest cheater tylko zwykła prosta komenda, a że Ty jako admin nie znasz takich komend to widocznie pokazuje twoją wiedzę na temat amx'a......

Jak ktoś chce to niech skarge zamknie ban mi minął a co do sgsów to ich nie używałem po prostu wybiłem się z wyskoczni i przy duckowalem a ten myslal ze sgsy xd


To teraz tak.
1.Właśnie udowodniłeś jaką masz znajomość co do komend. Jeżeli chodzi Ci o alliasy na aliasach się nie rozpędzisz, ponieważ skaczesz poprostu w miejscu.
2.Nie banujemy graczy ponieważ nie zauważyłem żeby ktoś latał na skryptach.
3.Właśnie przyznałeś się do używanie wspomagaczy. 
4. Na tej mapie na której dostałeś bana nie ma żadnej wyskoczni na tym korytarzu.
5. Jak dla mnie ban na tydzień i na własną odpowiedzialność włąśnie idę Ci go dać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DG420 napisał:

 

1. Gdzie ci udowodniłem że używałem skrypty? Zawsze ci piszę że sobie ubzduraliście w głowach że ktoś kto ma lepszy movement lub rozpędzi się na wysokczni czy przy trampolinie, duckując przy lądowaniu to od razu myślicie że ktoś ma SGSY lub GS'y....
2. Może i nie latali na skryptach, ale z pewnością były wyzwiska na podobnym poziomie co dał bonesi tylko że wy nie banowaliście, natomiast mnie już tak bo taki bonesi się spłakał że latam na sgsach co jest nie prawdą.
3. Tak jak wyżej nie przyznaje się do czegoś czego nie mam, w przeciwieństwie do ciebie potrafie się przyznać czy coś źle zrobiłem. Natomiast ty zawsze zwalasz na kogoś winę bo ktoś cię atakuje argumentami
4. Wiem że nie ma ale jak wspomniałem wyżej przy lądowaniu możesz duckać lub spamować scrollem w dol kucakiem i duckiem, akurat mialem farta że mi się to idealnie się udało XD
5. Od kiedy admin rozdaje bany na tydzień bez jakichkolwiek dowodów? Dowody jakie zaprezentował bonesi może i są słuszne, ale te odzywki są poziomem serwera gdzie co drugi się tak obraża. Jak chcesz to banuj na tydzień tylko potem mi nie płacz że ktoś ci zabrał admina przez takie rzeczy typu bany z du*y, nadużywanie voice admina, czy spam na admin chacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielisz takie głupoty, że to szok XD


Demko: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2301101502-jail_xgames-1673359320-1673360820.zip


3:17 - Moment buntu i moment jak się rozpędzasz, Z NICZEGO SIĘ NIE WYBILES WIĘC NIE KŁAM, OK?

 

Potem już bylo te wyzywanie. Gościu ty nie umiales jeszcze wczoraj skakać a robisz takie sgsy XD za perfidne kłamstwo ban x200 powinienem być

 

  • nadużywanie GS/SGS - [Ban 1 dzień - 7 dni - na zawsze]

 

Kryjesz się, nie udolnie ale kryjesz XD

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzefShizer napisał:

Pierdzielisz takie głupoty, że to szok XD


Demko: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2301101502-jail_xgames-1673359320-1673360820.zip


3:17 - Moment buntu i moment jak się rozpędzasz, Z NICZEGO SIĘ NIE WYBILES WIĘC NIE KŁAM, OK?

 

Potem już bylo te wyzywanie. Gościu ty nie umiales jeszcze wczoraj skakać a robisz takie sgsy XD za perfidne kłamstwo ban x200 powinienem być

 

Ok czyli według ciebie shizer od teraz nie można się rozpędzać na duckowaniu u mwheeldownie, jak dla mnie Jacek cheater, powinen bana dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wczoraj, 14:54]
Bot Jacek:
	jak tak popierdalasz
	xD

[Wczoraj, 15:15]
Bot Jacek:
	jak lj robic
	klikac a i d czy przytrzymac

[Wczoraj, 15:15]
vhite :
	pre nabrac
	skoczyc
	i strefy

[Wczoraj, 15:15]
Bot Jacek:
	jak xD
	zobacze jak to robisz

[Wczoraj, 15:16]
vhite :
	patrz
	na mnie

[Wczoraj, 15:16]
Bot Jacek:
	LOL
	to tak mozna?

[Wczoraj, 15:17]
vhite :
	no xD

[Wczoraj, 15:17]
Bot Jacek:
	XD
	Zawsze przodem ludzie robili

[Wczoraj, 15:17]
vhite :
	no bokiem troche trudniej xD
	w-s sie klika

wtorek, 10 stycznia 2023

[13:35]
Bot Jacek:
	juz sie nauczylem movementu xd

No jest talent w nie całe 24h sie nauczyć :P wydawałeś się spoko ale trochę mi to wali ... 

Edit; wiecej nie wyciagam, tylko wstawiam dot. "mufmentu" :D 

Edytowane przez vhite
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, vhite napisał:
[Wczoraj, 14:54]
Bot Jacek:
	jak tak popierdalasz
	xD

[Wczoraj, 15:15]
Bot Jacek:
	jak lj robic
	klikac a i d czy przytrzymac

[Wczoraj, 15:15]
vhite :
	pre nabrac
	skoczyc
	i strefy

[Wczoraj, 15:15]
Bot Jacek:
	jak xD
	zobacze jak to robisz

[Wczoraj, 15:16]
vhite :
	patrz
	na mnie

[Wczoraj, 15:16]
Bot Jacek:
	LOL
	to tak mozna?

[Wczoraj, 15:17]
vhite :
	no xD

[Wczoraj, 15:17]
Bot Jacek:
	XD
	Zawsze przodem ludzie robili

[Wczoraj, 15:17]
vhite :
	no bokiem troche trudniej xD
	w-s sie klika

wtorek, 10 stycznia 2023

[13:35]
Bot Jacek:
	juz sie nauczylem movementu xd

No jest talent w nie całe 24h sie nauczyć :P wydawałeś się spoko ale trochę mi to wali ... 

Edit; wiecej nie wyciagam, tylko wstawiam dot. "mufmentu" :D 

Wiesz też specjalnie do ciebie napisałem bo troche też śmiedzisz skryptami, popierdzielasz na bhopie przez cala mape tak samo z duckowaniem, więc się spytałem jak tak robisz XD

Edytowane przez Jaca12
Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: 

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

​​​​​​​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuś przestań zgrywać ofiarę, że Ty się tak musisz bronić, a wszyscy inni Cię wyzywają, wszyscy są źli a Ty dobry. Prowokujesz już dłuższy czas, negujesz inteligencję itp. ludzi na serwerze, którzy generalnie nic Ci nie zrobili. Nie dziw się, że oddziałuje to na podejście reszty środowiska do Ciebie. Irytujesz, wkurzasz, męczysz swoimi "trollami", dopóki nie zwróci Ci się mocniej uwagi to lecisz po bandzie, a po tym twierdzisz, ze to "żarty". Zajmij się sobą i przestań wypowiadać się tak jakbyś wszystko o wszystkich wiedział. Może kiedy zaczniesz się zachowywać jak rozumna osoba, która nie czerpie przyjemności z ubliżania innym (tak jak mi powiedziałeś, że traktujesz to jako "zabawe") to może inni przestaną tak zwracać na Ciebie uwagę i nie zauważą Twoich wybryków, o które Cię podejrzewają. Wiadomo jakie tu jest community, często dochodzi do wyzwisk, najczęściej dla żartu, ale robią to osoby, które się znają i pozwalają sobie na to nawzajem, Ty takiego pozwolenia u mnie niestety nie masz. 

Pozdrawiam Cię Jacusiu, mam nadzieję, że ta godzinka bana chociaż w 1% sprawi, że zastanowisz się nad sobą i przy okazji usuniesz czity. :pepeserduszko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem za bardzo skargi. Niejednokrotnie nawet w mojej obecności @ Jaca12 przesadzałeś z wyzwiskami. Dobrze wiemy jaka panuje atmosfera na serwerze, ale jeżeli wyznajesz zasadę "oni mogą, to ja też", to gratuluję i radzę zastanowić się swoim postępowaniem na serwerze. Musisz odróżnić kiedy możesz żartować, a kiedy nie. Tutaj ewidentnie wyzywałeś z premedytacją.  Trzeba odróżnić żarty i  zachować przy tym całym obrażaniu kwestię dobrego smaku. Wiem, że wielu nowych graczy nie toleruje takiego zachowania, ale no przecież z dnia na dzień nie zmienimy zachowania ponad 50 aktywnych graczy. Dobrze wiemy, że na pewne zachowania staramy się być pobłażliwi, gdyż to serwer do zabawy. 

 

@ Bonesi przedstawił dowody. Skarga według mnie nie zasługuje na uznanie.

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie