Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane #1494 Pytanie na dziś


EliteSpartaN.

Rekomendowane odpowiedzi

W drugiej osobie na pewno cenię szczerość. Najgorsza prawda jest dla mnie lepsza niż słodkie kłamstwo. Warto wiedzieć na czym się stoi i komu można ufać. Dodatkowo lubię ludzi, którzy sumiennie i rzetelnie wykonują czynności, w których się podjęli. Iskierka w oczach tych osób najbardziej motywuje mnie do działania. Poza tym lubię różnorodność to, że każdy jest inny i ma inne poglądy, które potrafią często rzucać światło na perspektywy, których dotychczas nie widzieliśmy.  

pandzia.gif.350922013b8700d11f0341c11910407f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję życiu. Dziękuję mu, życie to śpiew, życie to taniec, życie to miłość. Wielu ludzi pyta mnie o to samo: ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to umiłowanie życia, to właśnie ono sprawia, że dzisiaj na przykład buduję maszyny, a jutro… kto wie, dlaczego by nie, oddam się pracy społecznej i będę ot, choćby sadzić… doć… marchew.
 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie