Skocz do zawartości

Zablokowane [ PROPOZYCJA ] - Dodanie nowego bloczku


Flaszka.

Rekomendowane odpowiedzi

-PROPOZYCJA-
Witam wszystkich serdecznie, nie wiem czy ktoś może kiedyś pisał taką propozycje. Jeśli
tak to przepraszam. Przechodząc do sedna moja propozycja dotyczy dodania jednego bloczku wspólnego
dla wszystkich działów twórczych tj. typerka, redakcja, grafika i nawet można podpiąć pod to ten z grami.
Dlaczego uważam, że to można dodać, co miałoby to zmienić? 
Główny argument, który za mną przemawia to gubienie się tych tematów, kiedy ktoś zagłosuje na serwery.
Wiem, że możecie powiedzieć, że macie tych bloczków dużo, bo to w sumie prawda, ale scrollując na sam dół jest jeszcze trochę miejsca po 
prawej stronie. Co do samego bloczku to chodzi mi konkretnie o ustawienie go tak, żeby wyświetlały się same 
tematy, ale jeśli ktoś skomentuje ten temat, to idzie tak jakby do góry, żeby przypominać też o tematach starszych, które
nadal są otwarte. 

pandzia.gif.350922013b8700d11f0341c11910407f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

Blok "Warto zajrzeć" jest tylko i wyłącznie dla redakcji. Zostanie jego nazwa zmieniona na "Redakcja"

Został dodany nowy blok "Warto zajrzeć" w którym znajdują się działy: Cała strefa gier, cała typerka, cały dział z grafiką na ilość 10 sztuk. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie