Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Podanie Admin Shizer


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: TheProShizer I CSSetti.pl, TheProShizer

Imię:  Karol
Wiek: 16
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Trochę na serwerze gram, raczej wszyscy znają mnie po mojej nie umiejętności wypowiadania "R", na serwerze przesiaduję dużo czasu w ciągu dnia przez co trochę się odwala :kappa: zdaję sobie sprawę co przedtem odwalałem, tzn. wyzywałem ludzi itp. Ale myślę, że przez ten tydzien już jest widoczna znacząca poprawa :overkappa: wiem, że osoby przekroju fenomena i tej jego bandy mnie nie lubią ale ciul z tym :pepeenter:

Doświadczenie: 2x Właściciel serwera, 1x opiekun i 4x admin
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

Ile czasu spędzasz na serwerze: Dużo :kappa: od 1 godziny do 12 powinienem być :pepezakochany:
Jak długo jesteś z nami:  Na serwerze według gt jestem od pazdziernika, ale grałem tutaj na wczesniejszym jb ktory znajduje sie teraz na innej sieci :pepezlamaneserce:

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/TheProShizer | CSSetti.pl/51.83.147.22:27015/https://www.gametracker.com/player/TheProShizer/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak
Kontakt: dc/forum/tg
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Jeśli muszę to dam xD


@ Jaca12- co ty gadasz? jak fraguje w terarium? XD? Ostatnio dostalem bana na CT za zabicie OSI NA POJEDYNKU przez błąd serwer bo myslalem ze ma nieśmiertelność:)
@ Jahmetonimage.png.6939bb694d74602ad67cbcd3181359f9.pngjakie gó**o burze? z kim ja się kłócę? pochwala została przeniesiona przez kogos do offtopic 

 

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dawajcie mu admina, jakiś czas temu dostał bana na ct. FRAGUJE I PROWADZI W TERRARIUM co oznacza że kompletnie nie ogarnia i prowadzi fragująco. O wulgaryzmach czy o wyzywaniu nie wspomnę. Sorry shizer ale nie nadajesz się na admina i jesteś irytującą osobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

Poza tym, że czasami mnie wkurza samą swoją egzystencją to zachowuje się na serwerze ponad poprawnie. Nie mam zarzutów do jego prowadzenia w CT i ogólnie wie co się dzieje, nie jest animowym playerem cssetti i sprawia wrażenie, że w niejednej sytuacji zachowałby się lepiej od niektórych, aktualnych adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowcze ni ch**a:

2 godziny temu, SzefShizer napisał:

Doświadczenie: 2x Właściciel serwera, 1x opiekun i 4x admin

Prędzej uwierzę bezpłodnemu z trójką bąbelków.

 

Wywyższasz się nad innymi, tworzysz gównoburze, stwarzasz często syf i przypierdalasz się o gó**o warte rzeczy.

 

Bonus:

https://csowicze.pl/topic/80805-degradacja-shani/#comment-379850 (wcześniejszą pochwałę na shani prawdopodobnie usunięto)

Szukasz atencji? Zacznij od znalezienia mózgu.

Nie pozdrawiam.

 

\\

Sam fakt że to napisałeś świadczy o twojej głupocie...

Edytowane przez Jahmeton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zaczynałem w podobnym wieku przygodę z adminowaniem i dla większości był to główny argument na nie. Wchodzisz do ct, starasz się pomagać, czy prowadzisz kreatywnie to już każdy ma swoja opinie o tym. Nie wiem jaki byłeś wcześniej ale wiem że przez to wyrobiłeś sobie opinie i całkiem sporo osób cię nie lubi. Sytuacja wygląda tak że jeśli dostaniesz admina to najmniejszy twój błąd będzię równał się skarga na ciebie przez graczy a co za tym idzie Mateuszek szybko podejmie decyzje ale to już ty będziesz się tym martwił.

Póki co jestem neutralny.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, nie jest większym trollem i beztalenciem jak pozostali admini więc nie ma przeciwwskazań żeby dać mu szanse. Nie ograniczajmy się tylko do swoich trollów, otwórzmy się na nowych. 

Dodatkowo, będzie lepszym adminem w każdym calu niż mekupsko, nie jest to jakiś duży plus bo mekupsko jest najniższego sortu ale to i tak wyżej.

 

Warto również dodać, że taki admin to dalej lepszy admin jak Shani która jak grała tylko 5 dni przed złożeniem podania ( oczywiście grała na spect ) to nie ma jej ani jednego dnia od czasu odebrania admina. No ale cóż, tutaj adminów się rozdaje za znajomość a nie za faktyczny pożytek.

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za okresem probnym

 

Tez kiedys bylem podobny za czasow tf'a i ludzie mnie jebali na kazdym kroku xd

Ale w koncu z wiekiem dojrzalem i poprawilem w miare swoje zachowanie.

 

Posada administratora nie nalezy do latwych szczegolnie na tym serwerze ale mimo wszystko ja bym dal mu ta szanse 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

-czesto wchodzi do ct

-ogarnia zwykle

nie oszukujmy sie, nie jest wiekszym pajacem niz niektorzy admini a juz na pewno mniejszym od Shani która dostala admina za bycie kobietą po czym stwierdziła ze wiecej sie nie pokaze XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i jest jakaś poprawa od tygodnia, ale to mi nie wystarcza, żeby powierzyć Ci funkcję admina na serwerze. Jesteś impulsywny i nieprzewidywalny. Nie wiem co Ci może strzelić do głowy. Jeżeli Ci zależy na tej funkcji, to złóż ponownie podanie za minimum tydzień i wtedy zobaczmy. ;) 

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie