Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga na adminów którzy nie ogarniają (mowa tu o DG i Bonesi)


Jaca12

Rekomendowane odpowiedzi

Wzoru za kija nie mogę znaleźć, więc jedynie co mogę napisać że od 16:00 DG i Bonesi wyzywali się z THC na tyle, że on zaczął obrażać wszystkie osoby i to nie były takie standardowe wyzywiska typu ty kur** czy coś tylko o rodzicach, a nawet ataki personalne na tyle, że nie było nawet czuć w tym żartu. Nie wspominając już o tym jak przez x rund była przytrzymywana osoba która nie ogarniała w CT i mówiła po angielsku. Szanuje was i w ogole, ale trochę przesadziliście z tymi wyzwiskami na żarty i nie było czuć komfortu w grze bo jeden drugiego przekrzykiwał. Nie chcę żeby oni byli ukrani w jakikolwiek sposób, ale żeby pamiętali iż są adminami którzy świecą przykładem (dla przykładu jakiś czas temu THC dostał bana na 3h za podobne wyzwiska, tak samo wtykson czy inne osoby w tym f3nomen) więc no troche tu nie halo z karalnością ludzi na tym serwerze.

Sam przyznam że niektóre osoby wyzywałem, ale to co ja pisałem było pikusiem przy tym co się działo od 16:00. Nawet ja sam się nie czułem przy tym komfortowo 

 

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, p e b e x napisał:

nie no co ty dg nigdy nikogo nie wyzywal to porzadny administrator nie wiem o co ci chodzi on tylko banuje jak go obrazaja

A ty dalej ze swoim. Chciałbym żeby Do twojej głowy w końcu trafiło to, że mnie gracze mogą wyzywać (z resztą sam pocisnę kogoś kogo znam i wiem, że się nie obrazi. TAKI PANUJE KLIMAT NA TYM JB) Wiele razy wzywałem fenomena do zaprszestania ale tego nie robił. (bo najprawdopodboniej mówisz o tej sytuacji bo ty chyba nią żyjesz) A WIEC POWTORZE JESZCZE RAZ!! MNIE SOBIE WYZYWAJCIE ALE ODZCZEPCIE SIĘ OD MOJEJ I NIE TYLKO MOJEJ RODZINY, BO GRACZY TEŻ. Rodzina nie powinna być mieszana w jakieś śmieszne konflikty którymi bardzo żyjecie. Pamiętajcie, że to tylko internet a przeżywacie niektóre sytuacje bardziej niż mrówka okres.

 


Witam serdecznie panie Jacku. Chciałbym przeprosić za moje złe zachowanie. Jeżeli czuł pan jakis dyskomfort oraz jeśli przeszkadzało to panu w rozrywce to bardzo przepraszam. Zachowanie jak najbardziej karygodne. Lecz za wzajemne wyzwiska rzadko kto zostaje ukarany. Sytuacja niestety wygląda inaczej jeżeli ktoś w tych wyzwiskach zacznie wyzywać osoby trzecie nie związane z konfliktem(czytaj rodziców). Z mojej strony mogę powiedzieć tyle, że mam swój honor oraz godność i nie wyzywam nikomu rodziców. Z panem THC wyzwiska były oczywiście dla żartów i nic nie było kierowane po to aby go urazić (taki panuje klimat na JB. Wiem, że jesteś nowym graczem dlatego wolę doinformować). Większość graczy którzy byli w aktualnym momencie na serwerze mieli z tego bekę, przynajmniej się coś dzieje na tym serwerze i ludzie mogą się pośmiać. Jeśli panu przeszkadza gdy ktoś nadużywa mikrofonu lub pana najzywczajniej w świecie denerwuje polecam wpisać /mute oraz ową osobę zmutować. Oczywiście chciałbym przeprosić za moje zachowanie oraz apeluje do tego ABY LUDZIE MIELI CHOCIAŻ TROCHĘ DYSTANSU DO GRY, PONIEWAŻ TO TYLKO WIRTUALNY ŚWIAT! // POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty cos mowisz ze to wirtualny swiat i dystansu do gry, przestan udawac prawilniaka lizodupie i przyznaj sie do winy bo to nie przypadek ze nagle 3/4 serwera jest przeciw 

 

A propo wyzywania rodziny itp przez dg, polecam sprawdzic demko z swiat i okolo dwoch dni przed godziny wieczorne :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu moża wymienić połowe adminów, która nie reaguje a nawet sama prowokuje THC a potem on leci z kazdym jak ze szmatą i nikt nic nie robi.

 

Wyjebane w te obrazy ale jak ktoś przez cała runde/ mapę się wyzywa to głowa boli od słuchania tego.

 

Albo tak jak WIKARY dzisiaj prowadzać z 20 razy wyzywał każdego " Ty kurwo jebana" i żaden admin nie reagował. ( w 1 rundzie)

 

Ja mam wrażenie, że admini to czytać nawet nie potrafią jak im się coś pisze na u@ itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, DG420 napisał:

Pamiętajcie, że to tylko internet a przeżywacie niektóre sytuacje bardziej niż mrówka okres.

 


 

to albo ja czegos nie rozumiem albo ty cierpisz na dwubiegunowosc. mowisz zeby nie przezywac tak bo to internet a przezywasz to co jakis random w internecie pisze o twojej rodzinie gdzie community w internecie wyglada tak ze 3/4 ludzi pisze ze ci stara jebie gdy sie wyzywaja xD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mozna robic ale trzeba miec umiar bo wiadomo ze kolezenskie wyzywanie siebie nawzajem to kolezenskie wyzywanie a nie sadzenie sie do kazdego jak dg i jeszcze robienie z siebie ofiary. Admin powinien byc szczery i musi umiec przyznac sie do bledu 

 

z farcikiem dla dg, mam nadzieje wyzsza wladza zrobi swoje a ty zrozumiesz swoje bledy ;)

Edytowane przez Azar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że z adminami trzeba będzie przeprowadzić jakąś rozmowę, żeby reagowali na przesadne obrażanie innych ze strony innych graczy. Już nawet nie będę wspominać o obrażaniu rodziców, ponieważ to jest już poniżej jakiejkolwiek krytyki. Gracz THC na pewno odpocznie sobie dłużej.

 

@ Admin CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], prawdopodobnie zrobimy jakieś małe zebranko administracji JB w przyszłym tygodniu w celu obgadania kilku spraw. Ja rozumiem luźną atmosferę na serwerze, ale wszystko ma swój umiar. Luźna atmosfera przeradza się w burdel, który większości jednak nie odpowiada. Reagujcie mimo wszystko, a nie się tylko śmiejcie. Kwestię dobrego smaku trzeba zachować mimo wszystko. 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie