Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie Kuba Semko


MeQustooo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MeQustooo

Imię: Kuba
Wiek: 22 (monkaS)
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Mimo krótkiego stażu na serwerze myślę że wielu graczy pozytywnie mnie poznało, mówię tutaj o nowych graczach z którymi wcześniej nie miałem do czynienia. Jeśli chodzi o starych emerytów takich jak Kacper K, Mikolaj K, Krystian M i wielu innych to wydaje mi się że pozytywnie wspominają nasze setki wspólnie spędzonych godzin na jb. Aktualnie mam sporo wolnego czasu i chętnie wrócę do adminowania jak za dawnych lat.

Doświadczenie: Tak jak wyżej napisałem, miałem zaszczyt być adminem u mejsona na topfragsie z czego całkiem sporo graczy tutaj może mnie kojarzyć.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Na chwile obecna nie jestem w stanie tego ocenić, kwestia przypomnienia sobie menu oraz podstawowych komend.

Ile czasu spędzasz na serwerze: Przez tydzień gry udało mi się nabić ponad 20 godzin, wiec zależnie od ekipy / chęci oraz wolnego czasu aktywność będzie utrzymywała się właśnie na tym poziomie.
Jak długo jesteś z nami: Z nami czytaj Cssowicze tydzień czasu, z niektórymi tutaj mam kontakt od blisko 5 lat.

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/MeQustooo/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak
Kontakt: Steam, dc, forum
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tak

+emeryt jb

+doświadczenie na serwerach typu jb, całe życie 

+krótki staż a siedzi tam całe dnie 

+znany, lubiany tf

+bamko

-musi zagrac mixa w cs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ MeQustooo przyjmuję.

Zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum w celu sfinalizowana rekrutacji. ;) 

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie