Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Propozycje zmian


KASANOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Grając na serwerze z myślą żeby zapuścić się tu na dłużej chciałbym zaproponować kilka propozycji odnośnie rozgrywki. 

 

Grając na serwerach typu zombie mod - exp od 2015 roku można powiedzieć nie wywyższając się że zielony w tym nie jestem jak ogórki przed kiszeniem.

 

Napisze po prostu co chciałbym zmienić na stałe i jak to widzę wszystko.

 

Do rzeczy

 

1. longjump dla premium zm 

dla obydwóch klas - brakuje tego i to bardzo 

 

2. Odpychanie z knife dla humana - tak jak za starych dobrych czasów, myślę że to wprowadzi ułatwienie na przykład na swarmach.

 

3. Zamienić plugin zwykłej bazooki na bazookę która sama namierza cel i leci automatycznie, co to zmieni? Przede wszystkim to że nikt nie będzie nikomu co chwilę zabierał kili i walił na wszystkie strony na wszystkie kampy. ( Plugin mogę załatwić ) 

 

4. Kill bomba dla zm droższa od infection o jakieś 20 ap, co to zmieni? To że jak wleci do kampy to zabija i humani nie będą mogli użyć antidotum tylko zrespia się jako zm.

 

5. Zakazać BH

 

6. Kickac afk który dostaje moda, nie bądźmy pazerni i nie marnujmy rozgrywki podczas kicka mod przechodzi na inną osobę - tak dla adminów.

 

7. Napisać w opisie klanów jakie bonusy one dokładnie dają.

 

8. Zmienić info zadawanych obrażeń na obrażenia w trybie kółka.

 

9. Zmienić kolejność broni od poziomu 19 do 23, widzę to tak - 

 

19lv - m4a1 

20lv - AK 47 

21lv - M249

22lv - G3/SG-1

23lv - G3/SG-1 Precision Sniper Rifle  z 30 nabojami 

 

z tego względu że ostatnia broń jest najlepsza a u nas jest to krowa która praktycznie mało osób gra chyba więcej nie trzeba tłumaczyć 

 

10. Zrobić wybór broni dla survka przynajmniej 3 rodzaje.

 

na tą chwilę to wszystko dzięki. 🐷

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez KASANOWA

1tkonfr.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

co do twojego postu 

 

1. Longjumpa ma tylko matka by nie było za latek gry dla zm jak by premium miało tez longjupma było by to strasznie nie fair tak jak ja to widzę. 
 

2. Niby nie zły pomysł o tym można pogadać z MCK.

 

3. Pomysł tez mi się podoba tak jak wyżej do zbadania z MCK.

 

4. Myśle ze narazie jak jest, jest dobrze i narazie taka bomba jest nie przydatna bo gracze maga cały czas na złość robić innym których nie lubią a akurat oni maja dobra kampe.

 

5. Skakanie w kampie jest już utrudnione plus bh jest zabronione jako cheat ale jak ktoś umie to już raczej jego sprawa czy chce skakać czy nie. (Skakanie w kampie, wolniejszy exp i ap)

 

6. Jest nowy punkt w regulaminie o graczach AFK zapoznaj się z nim. 
 

7. Jest dokładnie napisane każdy jeden punkt to jest 1 punkt np. 0/20 życie jak dodacie 1 punkt to jest 1 hp.

 

8. Dla mnie tez powinna auto kampa być ostatnia.

 

9. Survek ma dobrana broń która do tego mody pasuje i to jest akurat dobre.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem że również się wypowiem co do twojej propozycji. 

 

1. Jak najbardziej za, tryb gry to zm exp, nie gramy na jakimś plague, jak ktoś kampi to z laserami a często są sytuację gdzie ciężko jest przeciętnemu grajkowi rozkręcić rundę. 

 

2. Można by dodać o ile doszedł by ten long jump z pkt1. 

 

3. Dosyć ciekawe, mogło by zostać dodane. 

 

4. Zdecydowanie na nie. 

 

5. Tutaj w dalszym ciągu jestem za limitem fps na serwerze, kolejna sprawa dodałbym całkowity zakaz wszystkich skryptów, w tym też auto-strefy I inne podobne które są dostępne, jak na mnie to podchodzi I tak pod "wspomagacz/cheatowanie" ale no x osoba może realnie twierdzić że ma jakieś kucanie na scrollu, skakanie pod spacja bądź inne jakieś niestandardowe ustawienia a realnie I tak może mieć jakiś pół automatyczny skrypt z bindem, gramy na zombie modzie także te bh można znerfić do końca, dodać te longjump z pkt1 I to starczy, co najwyżej można by coś wtedy ruszyć z nemkiem bo wtedy by miał dosyć ciężko, ale to może mieć częściej swoją umkę bądź zwiększyć HP I jakieś mniejsze spowolnienie jak ktoś w niego strzela (do ogarnięcia) 

 

6. To już jest, afki są z serwera wyrzucane. 

 

7.  Jest to opisane dokładnie. 

 

8. Może być ale nie musi, niewiele to zmienia jak na moje. 

 

9. Jak najbardziej za, z krową to można grać tylko z norecoilem chociaż ja I tak bym wolał grać auto kampą. 

 

10. Tutaj zbędne, aktualna broń jest odpowiednia do tego trybu jak napisał wyżej Balakuse. 

terowop3.gifimage.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Obecnie klasy zm premium są mocne, dodawanie im long jumpa spowoduje, że te klasy będą jeszcze bardziej op, więc raczej odpada.

 

2. Zbyt duże ułatwienie, ktoś stawia sobie LaserMine i specjalnie go odpychasz, to już by było zbyt proste, teraz i tak zombie mają ciężej bo nie można się tak fajnie odbijać w kampie.

 

3. Zobaczymy, dam znać na dniach co do tego.

 

4. Odpada, zbyt dużo bawienia się z tym, żeby to miało jaki kolwiek sens. Obecnie dodając takie coś, musiałbym zmienić 10 innych rzeczy, tak działa balans zm-expa.

 

5. Od resetu strefy robi się ciężej, jest plugin na anty strafe hacki, bh też ciężej się robi, więc myślę, że teraz jest dobrze.

 

6. Jest zakaz afka > /regulamin

 

7. Menu klanów jest już duże, ciężko wepchać tam gdzieś opis klanów, chyba, że pod jakąś komendą, ale myślę, że samemu można to sprawdzić, kupując po jednym ulepszeniu.

 

8. Dokładnie 7 miesięcy temu na Serwerze było coś takiego, ale postanowiłem to zmienić, ponieważ chat adminów jak wysyłają komendy "ZOMBIE CELE" zlewałby się z zadanym DMG, i przez to bardzo słabo w praktyce by to wyglądało, połowy obrażeń byś nie widział, tak samo mogło by być z wojnami klanów.

 

9. Prawdopodobnie zostanie to zmienione przy następnej aktualizacji serwera

 

10. Wybór broni już kiedyś był, ale postanowiłem go usunąć i dać od razu Survivorowi XM1014, często bugował się i survkowi menu znikło a te pod "M i 1" nie działało i survek przegrywał rundę, ponieważ nie miał broni.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Stref się i tak już nie da robić, zbędna rzecz.

2. Jak za starych dobrych czasów? Ciekawe, gram na zm expie od 2011 i nie widziałem czegoś takiego nigdzie, więc nie wiem o jakich "starych" czasach tu gadasz. Tak czy siak, podpunkt kompletnie do kosza, human stawiam lma i leftclickiem odpycha się od zm, idiotyzm XD.

3. Zupełnie zbędne, takie bajery bardzej na plague jak exp.

4. Oryginalnie bomba infekcyjna zabijała ostatniego humana, ominął mnie moment kiedy to zostało zmienione. Za tym żeby znowu zabijała jak jest ostatni human, jestem jak najbardziej za.

5. To jest tak głupi punkt, że nie ma co tego nawet komentować xD.

6. Jak najbardziej za.

7. Osobiscie nie widze takiej potrzeby, ale jak komus ma ulatwic to rozgrywke to czemu nie.

8. Calkowite NIE.

9. M4 nie jest lepsze od SG, nie rozumiem co ona ma robic na 19 lvlu, co najwyzej mozna sie klocic w temacie AK i SG, Krowa jak najbardziej powinna wrocic na oryginalna pozycje na lvlu 21. M4 na 19 lvlu to troche kpina.

10. Jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie