Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Pixo74


Ayoumiko

Rekomendowane odpowiedzi

Gracz na Trybie JailBreak prawdopodobnie od godziny 2:50 -3:10 daje Zabawe po zabawie 
myślę że za złamanie regulaminu dostanie karę
prawdopodobnie 2 mapy z rzedu daje zabawy
Bedąc aktywny Admin DG420
01.01.2023 Mapa Buuuuuu

Edytowane przez Ayoumiko
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wtedy na serwerze(pijany), wiele razy ludzie byli pytani o to czy ktoś chce iść do ct. Nikt się nie zgłosił. Po czym PIXO powiedział, że on może iść i dawać nam zabawy. Z racji tego, że nie byłem w stanie prowadzić, powiedziałem mu, że nie widzę problemu, z resztą gracze też byli zadowoleni. Na serwerze w tym czasie były może z 4 osoby i nikt nie zgłaszał sprzeciwu. Nagle przyszedł pan Ayomiko i zaczął narzekać, że zabawa po zabawie. Ja rozumiem regulamin. Ale kurde gdy są 4 osoby na serwerze i jest godzina 03:00 nie siedźmy z przysłowiowym kijem wiadomo gdzie. Co innego gdy na poprzedniej mapie Kakao było 8 osób w tt PIXO prowadził normalnie. Jak dla mnie skargi przy takiej ilości osób oraz o takiej godzinie jeszcze na taki temat nie powinny być brane pod uwagę. 

Pozdrawiam oraz szczęśliwego nowego roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było późno, większość graczy nie wyrażała chęci do prowadzenia, więc tym bardziej nie rozumiem skargi. Przy małej ilości graczy zabawy dzień po dniu są problemem? Nie widzę tutaj żadnej szkodliwości dla serwera. ;) 

 

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie