Skocz do zawartości

Zablokowane Rozpis demka dot. Mokrapustynia#1 o charakterze udowodnienia mojej racji, a jego winy.


ShIZe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: Mokrapustynia

Serwer: [RESET 11.12][COD MOD 401| Atuty] :: CSowicze.pl :: [Misje | KLANY | BALANS | NOCNY EXP] (de_mirage)
IP podejrzanego: STEAM_1:0:1684943012
Link do demka: http://859947.node33.pukawka.pl/hltv-2212291907-de_mirage-1672337220-1672338660.zip

Podejrzane momenty: Nie wiem dlaczego, ale mam dziwne lagi na tym demku. Również nie widzę HUD'a, by mieć dowód na to, że nie posiadał on żadnego perku, który pozwalałby mu na widzenie niewidzialnych.

# 00:53:00 -  Już w pierwszej rundzie widać, jak podejrzany jako CT idealnie wyłapuje terrorystę, strzałem głowę - który  gra niewidzialną klasą  " Cichy " która daje mu niewidzialność na nożu. 

# 02:01:00 -  Kolejna sytuacja podejrzanego. Widać jak bez problemu wyłapuje niewidzialnego przeciwnika oraz jak śledzi go celownikiem.

# 03:15:00 -  Podejrzany zauważa niewidzialnego przeciwnika i oddaje nadzwyczajnie celne strzały.

Kolejna runda skończyła zrobieniem ss oraz banem. Rozpisując demko wziąłem pod uwagę aspekty dźwięku kroków, czy skakania oraz nicku pojawiającego po nacelowaniu na niewidzialnego przeciwnika. 

Aczkolwiek te klatki w minutach, które rozpisałem przedstawiają takie chwile, w których dźwięk i nick nie dają żadnej przewagi na korzyść winnego.

Jak dla mnie są to wystarczające dowody.

Aczkolwiek, demo nie przedstawia, a raczej nie udowadnia, że podejrzany NIE POSIADAŁ żadnego perku, który pozwala mu widzieć niewidzialne postacie, a szkoda. ( możliwe, że demko tylko u mnie ma bugged HUD )

Lecz i to można obalić po sposobie gry, zachowania oraz celowania gracza. 

 

Opis sytuacji: Mianowice jako admin powyżej podanego serwera, miałem wczoraj problem z przedstawionym gościem. Problem nie polegał na zidentyfikowaniu czy jest czysty czy odpalony, bądź  z jakiego typu wspomagacza korzysta, gdyż dla mnie to było oczywiste, lecz to nie dla admina banującego ma być oczywiste, a oczywiste mają być dowody na to, że  typek faktycznie dopuścił się cheatów.. Podejrzany grał na czymś w rodzaju soft'a ( Bez problemu widział niewidzialne postacie bądź jakiś zbindowany AImLock ) Ban był oczywisty, lecz w jaki sposób? Z kopa wstawiać perma i tracić potem ewentualmy czas na rozpisywanie? Stwierdziłem, że szybciej będzie zrobić ss, lecz jak na emeryta przystało, to i refleks kiepski, dlatego SS wyszły, jakie wyszły. Typ na drugi dzień wstawił ss: https://csowicze.pl/topic/80680-ss-mokrapustynia/#comment-379152, ( nie zauważyłem w nich nic podejrzanego, ani w pliku, ani samym obrazie, być może sama ekipa UBT dostrzegła coś, co mi umknęło.)  Tak, czy siak pogodziłem się z tym, że będę musiał typka rozpisać, by mu to nie uszło płazem. Dlatego postanowiłem go rozpisać nim dostanie prawdopodobnego bana :)

 

Dodam tylko, że niedługi czas potem zbanowałem gracza o podobnym charakterze cheatów o nicku " Gringo "  Jego ss już się nie doczekałem. Aczkolwiek to już tak całkowicie na marginesie.
 

Pozdrawiam ShiZe :)
 

Edytowane przez ShIZe
EDIT F5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://csowicze.pl/topic/80680-ss-mokrapustynia/#comment-379152 

image.png

idk w sumie czemu UB dostał :kekw:  -> używanie wspomagaczy / grafika software - [Ban na zawsze]

gracz_zbanowany_csowicze2021.png

Edytowane przez onajNNNNNNNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie