Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie Shizer


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

//to nie skarga a odwolanie

 

Nie wiem gdzie napisać odwolanie bo przez addbana więc załóżmy, że pisze to tutaj xD 

Dostałem bana nie wiem za co ale chyba od Jahmetona i na ile. Ciągle gość ma problem do mnie bo wyzywam się z kimś DLA ŻARTÓW. Ban najprawdobniej przez kulture, jeśli banuje za kulture to niech sam sie do niej dostosuje a nie za nią banuje XD. Żaden admin NIE ma problemu o to. Wyzywam się  z kimś dla żartów to się przypruje. Tak jasne napisalem kilka słów "kurwo" w stronę jahmetona ale on również tych słów używa i nie mam najmniejszego pojęcia dlaczego za to banuje... XD. Kto jest ten wie, że na serwerze wyzywa się KAŻDY. Więc żeby nie było faworyzacji również powinienem zbanować samego siebie. I nie pieprz głupot, że nikogo nie zwyzywales na serwerze bo nie jednokrotnie to robiles. Nie wiem czy ktokolwiek dostal na tym serwerze bana za kulture a jeśli tak to pojedyńcze przypadki za wjazd na rodzine, ja tego nie robilem i nie wjezdzalem na rodzine.

 

Mapa: JB_warm (aktualnie trwa)

 

Podejrzewam, że bana dostałem na 24h bo coś o tym mówił. Jeśli już się trzymasz z tym regulaminem to regulamin nie przewiduje bana na 24h za wyzywanie/przeklinanie. Ostrzeżenia w postaci kicku też nie dostalem. https://csowicze.pl/topic/78649-cs-16-regulamin-serwera-jailbreak-classic/

 

Wiem, zrobiłem nie ładnie ale piszę tylko dlatego te odwołanie iż admini banuja za coś co sami robią. Jeśli każdy ma być równo traktowany to zbanujcie 1/2 serwera...

@ Rafal7255- Nie po każdym, jeśli mamy być równo traktowni to zbanujcie też kentiego który dosłownie po każdej rundzie pisał "kurwo" itp. Świadkiem tego był sam snuffy.

 

A to jak ban na 3 godziny to zamknijcie to xD myslalem ze na 24h bo to by bolalo :kekw: Jeśli kochany jahmetonie uraziły cie moje slowa to ubolewam nad tym. Będę wiedzieć zeby ciebie nie wyzywac bo jestes spięty xD 

 

Trudno, zbanuj mnie na tydzień przezyje to. Fajnie gdyby na serwerze był traktowany każdy równo nie jeden gorzej drugi lepiej. Wiem, że mnie nie lubisz i nie musisz mi tego mówić bo to widać. Ogólnie dzięki również za wczorajszy konkurs i dzięki za dodane szlugi. Nie miałbym nic do tego, że dostaje bana gdyby sama administracja, gracze zachowywali się w sposób mnie kulturalnie. Tak wiem święty nie jestem i jestesm toksyczny no ale nie wyzywam maćka lat 13 który wejdzie na serwer. Nie wyzywam każdego bez powodu. Fajnie, że banujesz mnie za jak to napisałeś "całokształt". Polecam równiez adminów (nie każdego) rozliczać za "całokształt" częste pisanie na @@ "szmata". Nie będę wymieniać nicków adminów ktorzy tak  piszą/robią bo dobrze wiedzą o kogo chodzi. (J60). Jak już mnie oceniasz za całokształt to oceniaj też innych bo nie tylko ja jestem toksyczny. Bana na 1 tydzień dostaje tylko i wyłącznie przez to, że napisałem te odwołanie. Nie wiem komu przeszkadza moje wyzywanie bo skarg na forum o to nie było a wcześniej za wyzywanie nie dostałem bana (chyba). Jak dostaję bana za wyzywanie to odrazu 3 godziny - i jestem już wstanie się z tym zgodzić bo jednak jahmeton poczuł się urażony lecz przedtem jakoś bardzo go to nie urażało, nie chce mi się szukać gdzie mnie zwyzywał. Trudno mi się pogodzić z banem ocenianym  z buta za całokształt... Mam to w du**e, że nikt mnie nie lubi. Nie muszę być lubiany aby grać na serwerze. Tylko domagam się sprawiedliwego werdyktu. Do nikogo nic nie mam, wyzywamy się tylko i wyłącznie na serwerze nie przenosząc to na forum ani nigdzie indziej. Zważywszy na zachowanie również dino przed tą "zmianą". Również zachowanie było karygodne i nie został rozliczony za całokształt a wręcz przeciwnie dostał admina. Grasz na serwerze i widzisz jak się ludzie zachowują i bana dostaje ja - jako jedyny za całokształt... No lets go, trochę luzu.. To tylko gra...
 

Ciekawe czy ocenisz KOALE za całokształt adminowania po tym co dzisiaj odwalal :XD: 

 

 


Mimo wszystko, wesołych świąt :) 
 

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się odniosę się to tego... Zawsze jak ktoś cię zabija to na chacie piszesz "kurwo jebana" "debil" "co za ch*j" itd.  Ja bardzo na to przy mrugałem oko na to ale no jak dla mnie ban się należy :)
+ Na zabawach albo wczoraj jak był piątki z jb to ty tylko kampiłes na gąbkach i jak ktoś cię zabił to już na chacie pisałeś "KURWO" :/ wiec tutaj nie ma nic do gadania i ban jest słuszny 
Pozdro i wesołych świat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. ban na 3h za obraze admina

Po 2. 

12 minut temu, SzefShizer napisał:

Ciągle gość ma problem do mnie bo wyzywam się z kimś DLA ŻARTÓW.

Nie mam problemu, do czasu aż ktoś już stwierdzi, że już ma dość wyzwisk od ciebie i zgłosi to na U@.

Po 3.

 

12 minut temu, SzefShizer napisał:

Tak jasne napisalem kilka słów "kurwo" w stronę jahmetona

Jeszcze csa nie wyłączyłem więc małe wycinki z konsoli
TheProShizer | CSSetti.pl :  je**c cie jahemton

Po czym się ciebie spytałem czy chcesz bana, ty w odpowiedzi, że ja ciebie też wyzywałem, tylko se pomyśl kiedy cie wyzywałem i czy w ogóle cię wyzywałem?

TheProShizer | CSSetti.pl :  sam zes mnie wyzywal

 

Następnie przegrałem rzut deaglem i twoje komentarze:
[VIP] [adminchuj] *DEAD* TheProShizer | CSSetti.pl :  ty kurwo!!
[VIP] [adminchuj] TheProShizer | CSSetti.pl :  admin JAILBREAK
[VIP] [adminchuj] TheProShizer | CSSetti.pl :  ITS ADMIN JAILBREAK XD

Po czym była zmiana na jb_warm i słyszałem jak przez mikro mnie nazywasz "adminem z paczki chipsów"

 

Po 4.

 

17 minut temu, SzefShizer napisał:

jeśli banuje za kulture to niech sam sie do niej dostosuje a nie za nią banuje

Nie przyczepiam się do kultury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeście się do*****i do tego młotka co się zowie shizer. Ja rozumiem że ma ciężko na bani i go cisną ale nie ma co być hipokrytą. 

Czy jest gupkiem co nie umie się zachować? No tak

Czy rodzice nie są z niego dumni tak jakby chciał? No tak

Czy zachowuje się gorzej od innych na serwerze? No nie jakoś bardzo

Wiadomo że jak go każdy ciśnie to jest dobrze, wtedy to jest żartobliwe ale jak on odpowie to już nie jest i trzeba na*********ć jak stary po wywiadówce.

 

Dobra bo mi odj***ło od wolnego, przepraszam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • snuffy zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie