Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×
Nowy szablon graficzny - Zbiórka sieciowa - Wygląd rang ×
Wspólny rozwój serwera ×

Zablokowane Podanko


NosNight

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MoonLight


Wiek: 24


Steam/NonSteam: Steam 


Mikrofon [Tak/Nie]: Tak (Ts3/DC) , w gierce cs 1.6 mi niestety nie działa ( tutaj próbowałem już wszystkiego)


Znajomość AMXX [1-10]: Na ten moment to myślę że takie 6/10 bo dosyć długo nie pełniłem żadnej funkcji na serwerach cs 1.6  (kwestia przypomnienia, podstawka na admina to tam żaden problem)


Link do GT: https://www.gametracker.com/player/MoonLight/51.83.166.59:27015/


Czy pełniłeś już role administratora na jakimś serwerze?: Tak wielokrotnie , jak i również miałem opiekuna na serwerach.


Opowiedz coś o sobie: Tutaj zarzucę linka do przywitania , myślę że tyle informacji o mnie wystarczy :pepeczesc: https://csowicze.pl/topic/80510-witam/  


Dlaczego akurat ty?: Na ten moment mam dosyć sporo wolnego czasu, także bez problemu mogę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.  W ostatnim czasie masa osób łamie regulamin na serwerze , a niestety jak wiadomo adminów na ten moment jest dosyć mało przez co czasem gra na serwie jest po prostu nieprzyjemna dla graczy, gdy część osób nie wykonuje celów mapy jako zm czy jakieś nadużywanie mikrofonu , blokowanie kamp i wiele innych.


Jak znalazłeś się na naszym serwerze?: Poszukiwałem jakiegoś serwerka zombie mod i po prostu akurat trafiłem na wasz i stwierdziłem że zostanę tutaj na dłużej.

Składka [TAK/NIE]:  Tak.

terowop3.gifimage.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż gram tutaj w sumie od nie dawna i moja wypowiedź nie wiele tutaj znaczy to...

+ aktywny ( prawdziwa aktywność nie afk)

+ małolacik ale więcej niż 18 więc na plus

+ da się z tym gościem rozwiązać konflikt co w tych czasach jest trudne

+ doświadczenie jest

 Ostatnimi czasy brakuje kogoś kto by powstrzymał plagę graczy którzy łamią regulamin, a Ten gość na pewno się do tego będzie nadawał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie