Skocz do zawartości

Zablokowane JestemSpejson, J0K3R (nie wiem jak sie jego nick pisze)


Sakuta

Rekomendowane odpowiedzi

Mapa jail_nuke_v3, dzisiaj 15 grudnia, godzina około 13:50-14:00.

Gram sobie w TT, bo wyszedłem z CT patrząc po tym jak ten ziomek Joker pilnował. Następnie dostałem bana na CT od Dino, bo stwierdziłem że nie będę grał z jakimś nieogarem. Dino później przerzucił spejsona do CT żeby pomógł jokerowi.

Na co skarga:
Jest zabawa - Chowany. Przyszedł Joker do mnie, sprawdził mi kolor, trafiłem, po czym przyszedł z minute później spejson, chciał kolor - odpisałem mu "zamknij pysk" i "już byłem sprawdzony", po czym mnie zabił bo nawet nie przeczytał co napisałem.
Pisze do Dino - typ afk jest, i nawet jak w następnych rundach mu pare razy zwracam uwage czy jest, to odpisał że jest, ale dopiero po wytłumaczeniu mu na następniej mapie powiedział "nie widziałem tego, pisz skarge" - no ok nie robie o to problemu.

Jakaś późniejsza runda, gdzieś w połowie rundy idziemy na disco, gdzie mamy mieć boks. Joker włącza boks DRUŻYNOWY, Dino wziął kałacha, ale go zabiłem i zostałem ja i typek z mojej drużyny.
Joker chce żebym dołączył, bo wróciłem na disco, to ja mu piszę - wyłącz boks, bo był boks DRUŻYNOWY dalej włączony. Przyszedłem za chwilę i zacząłem strzelać do CT, bo chciałem się po prostu zbuntować, ale no nie mogłem bo był boks DRUŻYNOWY. No to powiedziałem że wyjebane i uciekłem bo jest boks włączony, Joker mnie zabił, a Dino nic z tym nie zrobił, mimo że tłumaczyłem że jest włączony boks, a powinien go wyłączyć.

Nie mam nic personalnie do Dino, ale jak wchodzi do gry i jest AFK pół mapy, to niech nie sapie się do mnie że ja sie wkurwiam że chłop jest AFK i nie reaguje na zwrócenie mu uwagi XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spejson zostal przerzucony do CT, bo mial bana i chcial sie wykazac aby napisac UB na CT, po czym pozniej go przerzucilem znowu do TT , jak dal komende "pozycja buntu" 

co do chowanego - byłem AFK w trakcie, to Ci powiedzialem zebys napisal na nich skarge, bo nie jestem w stanie stwierdzic tego czy tak bylo naprawde, nawet nie bedac AFK

a co do boksu, poszedlem na chwilowe afk jak mnie zabiles, odpisujac na temat napisany przez WIKAREGO na forum, tez Cie o tym uswiadamialem, jak wrocilem to mu powiedzialem zeby wylaczyl boks.

a co do bana na CT- no 1runda, byl bunt a Ty uciekles do TT twierdzac, ze z nieogarem nie bedziesz gral- przyklad WIKAREGO z grubym pare dni temu

 

a co do JOK3RA, dostal bana na nastepnej mapie na CT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sedes, staraj się wychodzić z serwera następnym razem, żeby gracze nie mieli do Ciebie pretensji, że nie reagujesz na łamanie regulaminu. ;) 

@ Sakuta, Twoje słownictwo na serwerze też pozostawia wiele do życzenia, dlatego nie będę traktować tej skargi jakoś poważnie. 

 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie