Skocz do zawartości

Zablokowane [AWP] Podanie na Admina


xidix.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Igor
  • Wiek: 15.
  • Nick z gry: xidix'.
  • Link do profilu GT na serwerze: 
    GT
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199433855250/
  • Steam ID: STEAM_0:0:736794761.
  • Dlaczego Ty?: Jestem osobą pomocną, kulturalną, wszechstronną, ambitną, a także miłą. Jestem również osobą kompetentną na owe stanowisko. Posiadam dość duże doświadczenie na randze admina. Gdy powstaje jakiś konflikt staram się go załagodzić lub mu zapobiec. Jestem osobą w pełni gotową do podjęcia posady administratora. Posiadam sprawny mikrofon jak i kulturę osobistą. Mam duże chęci do pomocy graczom. Jeżeli chodzi o SourceMod'a sprawnie potrafię z niego korzystać. Na nikogo nie jestem wrogo nastawiony, wszystkich traktuje tak samo. Przyda się jakiś admin, który będzie pilnował porządku na serwerze, wczoraj widziałem cheatera, który odpalił wszystkie możliwe cheaty oprócz spinbota. Dodam również, że zmieniłem swoje zachowanie, jak i kulturę na dużo lepszą.
  • Ile grasz dziennie?: Zależy od dnia, ale na oko +/- 2/4 godzinki.
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Zależy czy będę miał pieniądze, jeżeli tak to czemu by nie, aktualnie nie jestem w stanie tego stwierdzić. Na pewno jak będę miał to będę dawał to powiem od razu.
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 3/5 (tak jak wspomniałem powyżej, sprawnie potrafię z niego korzystać).
  • Kontakt: Steam, Messenger, TeamSpeak3, Discord.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Jestem na NIE

-wiek

-upierdliwy

-probujesz wejść do nas jak na siłę 3 podanie już nie przesadzajmy

+/- składka

+/-sm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Wiek

-Upierdliwy

-męczy o sprawdzenie podania

+Estetyczne Podanie

+/-Składka 

 

JESTEM NA NIE

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie