Skocz do zawartości

Zablokowane [Multi Admin] Nick Kaczor:D


Motocyklista

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : @ Kaczor :D
Wiek: 24 
Steam ID: SEAM_0:0:432385311T

Na jakich serwerach chciałbyś być M@? [ CS 1.6 / CS:GO ]: CS 1.6
Na ilu serwerach posiadasz admina?: Posiadam na dwóch serwerach Administratora 
Znajomość komend AMXX / SOURCE MOD [ 1-10 ]: 5/10
Znasz i zatwierdzasz regulaminy? [ TAK/NIE ]: TAK
Mikrofon:? Posiadam mikrofon 
Dlaczego właśnie Ty?: Jestem dużo aktywny na forum zawsze podczas zgłoszenia prośby o wejście na dany serwer jestem pod ręką.
Biorę pod uwagę to że będziecie pisali że na wszystkich serwerach nie gram. 
Lecz siedząc na forum ma możliwość wejścia a razie potrzeby na serwer ;) i myślę że mogę się przydać i pomóc innym Administratorom serwerów. 
Myślę że nie zawiedziecie się moją osobą. 
Kilka słów o sobie: jestem miłą osobą i Spokojną , Bardzo ciężko mnie zdenerwować. W czerwcu będę mieć 25 lat. 
Pracuję jako ochroniarz więc w weekendy oraz nocami również w pracy jestem dostępny na wejście na serwery oraz forum. 
Jak dużo z was widzi na forum aktywny jestem i ile czas pozwoli tyle gram na serwerach. 
Kontakt [ Steam / Faceebok ]:  https://steamcommunity.com/id/pATRYKM999



Za każdą opinię z góry dziękuję . Pozdrawiam i Wesołych Świąt 




 qkytoziomal  spełniam wymagania ps napisane jest minimum 20 godzin na serwerze nie na serwerach ;) 
Proszę czytać z zrozumieniem . Ponieważ czytałem wymagania i spełniam .  
a co do dd2 7297 minut = 122,godzin 2 minuty 
do tego dużo godzin przegranych pod nickiem Kawasaki . 
Pozdrawiam serdecznie Kolego ;) 

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie.

 

- Twoje Godziny jako "admin zombie escape" oraz "admin DD2" są nie przekonywujące, a pchasz się na multi admina.

- Twoja znajomość amx mnie bardzo ciekawi, bo w każdych podaniach na admina, podajesz inną liczbę, raz 5, raz 4, a nawet 10 bylo ;)

- min 20h na serwerach ;p

QKY GRAFIKA (POPRAWKA).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

- żeby móc pełnić rolę MA musisz znać mody, regulaminy tych modów (jb, zm, cod) - te mody są po*****e. Mając taką aktywność, a tak naprawdę w ogóle jej nie mając odnoszę wrażenie, że to podanie napisałeś dlatego, że dwa tygodnie temu odrzucili Ci podanie na grafika, a ty chcesz mieć kolejny kolorek.

- Wymaganiem MA jest również pomoc graczom, jeżeli chodzi o serwer zombie, jb czy cod mod, to trzeba te mody dobrze znać, aby komukolwiek pomóc.

- Wymaganie "Minimum 20 godzin przegranych na serwerze; ", myślę, że jest to jakaś literówka, bo co ma jeden serwer do wielu serwerów? Podanie jest na admina na wielu serwerach, nie na jednym.

Sądzę, że ten punkt odnosi się do spędzenia po 20h na każdym modzie, aby się z nim zapoznać, poznać regulaminy i aby móc spełniać pozostałe punkty wymagań.

 

Ogólnie rzecz biorąc to jestem na nie. Twoja aktywność na dd2 i na zm - escape (na tych serwerach masz admina) jest marna. Na samym zm escape nie posiadasz nawet 20h ogólnej aktywności, gdzie na dd2 jest to lekko ponad 130h.  Proponowałbym skupić się na tych dwóch serwerach, a nie na wszystkich. Po gt widać, że czasu za wiele na grę nie masz, a od admina nie wymaga się tylko banowania cziterów.

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mimo negatywnych głosów, współpracuje z tobą na dd2 i myślę, że sobie poradzisz. Okres próbny 30dni. Naucz się regulaminów i pozgłaszaj się do w@ serwerów po flagi. 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie