Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie] tomkul777


tomkul777

Rekomendowane odpowiedzi

Odwołanie od bana na chatboxa

 

Nick:tomkul777
Wartość punktów ostrzeżeń: 0

Nadający Ostrzeżenie: idk
Powód Ostrzeżenia: obrażanie matki
Uzasadnienie Odwołania:

Obraziłem matkę @ figo. Spotkaliśmy się dzisiaj w nocy, wytłumaczyliśmy sobie to i owo i obiecałem, że już nie będę jej więcej obrażał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć ssa w którym jasno podważyłeś to co napisałem ale wyjaśnię Ci o co chodzi. 

 

To, że dla was jest do zabawne i na co dzień żartujecie w ten sposób to mnie nie interesuje. Bloka nałożyłem z racji takiej, że nie zamierzam tolerować na tym forum nawet żadnych wspominek (w negatywny sposób) na temat rodziny i będę karał najsurowiej jak to możliwe. Widziałem gdzieś na forum w Twojej wypowiedzi, że napisałeś, że jesteście zżytą ekipą i was nie ruszają takie pociski - okej ja jestem w stanie to zrozumieć ale blokada miała na celu uniknięcia w przyszłości takich zachowań przez resztę użytkowników na zasadzie "Dlaczego oni mogli a my nie?" Mam nadzieję, że jesteście w stanie to uszanować.

 

Z racji, że jesteś dość zasłużoną osobą na sieci i osobiście też Ci coś zawdzięczam blokadę ściągam ale w przyszłości nie będę tak pobłażliwy jeżeli chodzi o ten temat.

ostrzezenie_zdjete.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie