Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na gracza Yei


Michu0685

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MichuPro

Nick oskarżonego: Yei

IP/SID oskarżonego: nie wiem

Data i godzina zdarzenia: 20.56

Dowody: http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2211302049-de_dust2-1669837740-1669839240.zip

Opis sytuacji: Wychylam bańka spectuje go dalej bańka podejrzewam , że koleszka może mieć aimbota oraz wh. 1 runda jego jak dołączył zginał 2 w rundzie mi sprzedał 1 pestke na longu potem w anarchii 1 pestke tez odrazu w banie i 1 pestke z mida do trupa goscia nie było widać , 3 runda wychylam i odrazu pestka w banie z aimbot nakierowywującym na banie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam oczywiście z racji iż skarga dotyczy mnie chodzi oraz pyrzpisane do mnie sytuacjie niżej opis:
-3:35/3:36 poszedł strzał w ruchu a pestka z recoila akurat trafiła w niego, no dużo farta trzeba mieć ale jednak siadło to,
-3:45/3:46 - kill wydaje mi się że jest normalny bo zwykłe full auto na kucaku z przeciagniętym recoilem
- 3:55 Widziałem chłopa lekko wcześniej gdzie poszedł pierwszy strzał nie trafiony, drugi już pod względem ustania w miejscu i przeciągniecia celownika na gracza którego już widziałem jak i również było info oraz radary w grze, miałem o nim pojęcie
-4:19 wydaje mi się normalny left pick cały czas przesuwałeś się względem sciany a w końcu któraś pestka trafiła w ciebie
-6:09 picknąłeś a chwilke wcześniej poszło pare pestek w ściany przez co łatwo się ściąga celownik na gracza a że gram już w ch*j w tą grę to jest jeszcze prostsze
-6:37 zwykly frag, wczesniej zabił gracza tam + całe b było czyste poza jedną pozycją
-6:41 random frag po prostu ziomek przy celowniku był a ja po prostu z bsa wyszedłem aby szukać last fraga
-7:58 ziomek oddał strzał, słuchawki mam wiec widzieałem o jego pozycji niżej, głowa siadła bo siadła
-9:50 normal strzał z awki, ciągle ktoś pickował wiec w koncu udało się kogoś złapać
-11:51 pick na mida, udalo się w first głowe trafić po czym celownik mi spierdolił bo zapomniałem skontrolować, puściłem serie i dobiłem
-14:13 strzal z deagla przy cofaniu się, że jest to deagel to siada jak siada
-15:34-15:42 jakiś lag w demku pod koniec serii, no proste kontrol full auto i wchodzili po prostu i kierowałem na nich
-15:48 zleciał z skałki i celownik na nim już miałem wiec poleciała lekka seria
-16:40 gank od brata i stop gierki XD
-17:03 widziałem chłopa wchodzącego przez brame wiec nie picknalem brama tylko oknem, kontury widoczne normalna seria, słychać wiecej graczy
-17:52 ziomek w miejscu stoi, drugi też
-18:45 znów brat czegoś chciał
-19:16 skany zwykłe przez drzwi a przez smoke widać na luzie wiec zeby sie nie pokazywać skanowałem
Wyszedłem z serwera wbilem na drugim nicku
20:10 poszedłem po kolacje tam gdzies dlatego stałem
20:30 normalna wbitka midem oraz zabójstwo gracza będącego częściowo w smoke co widać
20:42 zabiłem gracza bo go widziałem proste
21:54 widze lufe no to pickuje i zabijam seryjką

 i to tyle z demka, jak ktoś chce to sobie moze przepatrzeć poszczególne fragi, jak dla mnie grającego już 4/5 lat w gre wydają się normalne lecz każdy może stwierdzić inaczej, pozdrawiam

Rozpisałem aby ktoś miał mniej roboty przy szukaniu fragów


Informacja dla kolegi, next time jak zgłaszasz kogoś to oglądnij demko i rozpisz nawet te sytuacje zabijania Ciebie jeżeli wyglądają nieoczywiście albo pare innych, opisałeś tam o jakieś sytuacji w dolnym gdzie chłopa nie widać a na demku jest go widać, wiec wystarczy nawet je w spowolnieniu obejrzeć, wszedłeś na chwile na serwer, ja gram na nim stale od 7 dni jakoś i każdy wie jak gram, udało mi się topeczke ogarnać i nikt nie mógł mnie dogonić przez 4 dni, gram również na configu z neta na którym gram od bardzo długiego czasu oraz był on przeze mnie edytowany, wiec czuje sie na nim bezpiecznym  @ Michu0685

Edytowane przez Yei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam, bez potrzeby oglądania dema. Cziterów zgłaszamy w dziale UBT "Zgłoś czitera" (https://csowicze.pl/forum/502-ac-zgłoś-czitera/).

Mógłbym to tam przenieść i oddać sprawę w ręce UB teamu, ale nie miałoby to sensu, gdyż nie podałeś IP ani SteamID gracza oskarżonego.

Pamiętaj również o tym, aby w takich zgłoszeniach zawierać bardziej szczegółowe rozpiski.

 

Warte przeczytania: Jak obejrzeć demko i poprawnie rozpisać odpalonego gracza?

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie