Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Włamanie na konto


DG420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Dzisiaj tj 29.11.2022 około godziny 10:35 na konto Dino ktoś się włamał. Robił w ct mass fk. Po tym gdy napisałem mu aby wyszedł z konta dino napisał mi "morda suko" po chwili dodał "Byłem i na Twoim ale bida ze szlugami" "Ale chyba gang Ci usunąłem". Jeżeli "bida" w jego mniemaniu to było 14k szlugów to ja nie wiem ile dla niego to dużo. Wiele razy byliście proszeni abyście dodali opcje rejestracji nicku Bo takie sytuacje już się powtarzały. Ile dokładnie szlugów miałem nie pamietam ale na pewno powyżej 14k coś koło 15k bo wygrałem na pytaniach o szlugi na serwerze. Dużo też wygrałem na kasynie oraz z pojedynków jaki po stronie ct w ten sam sposob. Chciałbym aby szlugi zostały mi zwrócone bo nie po to farmiłem je tak długo żeby jakiś pajac bo inaczej nie mogę nazwać takiej osoby(przepraszam za wulgaryzmy ale jestem zdenerwowany) Wszedl mi na konto o sobie je wydawał. Zróbcie cos z tym systemem logowania i rejestracji w końcu... 

20221129112451_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ee synek ale bez kłamstw mi tu xd 

owszem przyznaje sie ze wbilem sobie na konto dino aby pofrikillowac takich jak ty xd tylko po wejsciu na twoje konto widzialem ze bieda straszna jakos cos koło 1tys szlugó to wyszedlem wiec teraz nie pi****l ze miales iles tam tysiecy szlugów bo tylko probujesz na tej calej sytuacji ugrac szlugi pamietaj ze sąlogi i mozna sprawdzic wszystko imbecylu fu*k off XD


aa co do szlugó to zapomnialem za to co tam miales czyli ok tysiaka kupowales sobie granaty dymne w logach wszystko jest wiec nie udalo ci sie tym razem nikogo oszukac i nikt ci nei da tych 14 czy 15k szligów hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DG420, zapoznaj się z tym tematem: https://csowicze.pl/topic/80199-29112022r-reset-szlugów-i-nowy-zapis/

 

Od dzisiaj nie powinno być problemów ze szlugami, w szczególności dla graczy na platformie Steam. ;) 

 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie