Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie się od bana na CT dzusek


dzuskovy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dzuskovy 

Data zdarzenia: 28.11.2022/ godzina 15 +/-

Powód bana: 1fk na mapę xDD

Opis sytuacji: prowadziłem w CT wydałem polecenia zacząłem karniakowac ponieważ nie wykonywali poleceń i przez przypadek jednego uderzylem w głowę z auto szmaty ze go zabiło , a nie było to celowe. Wszedł admin @ youknowswho pytał czemu go zabiłem powiedziałem że nie wykonuje polecen ale nie chciałem go zabic.  Wystarczyło go ożywić dać się wytłumaczyć A nie odrazu wypierdalać bana na CT . Jak dla mnie nie słuszny ban odrazu na CT. :D

Edytowane przez dzuskovy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ youknowswho przedstaw dowody, a @ dzuskovypoproś jakiegoś @ Admin CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], żeby sprawdził jak prowadzisz. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2211281423-jb_oasis-1669641780-1669644900.zip - tu jest dowód , zabił mnie HS'em , a reszte karniakowal , po czym powiedzial 1 fk na mape , ale akurat demko nie ma glosu

 

@edit

skoro dostales bana na CT powod 1 fk na mape jak cie szymek zapytal dlaczego ,a  ty mu odpowiedziales 1 fk na mape, to chyba logiczne ze tak zrobiles, wiec skoncz z jakims glupim tlumaczeniem ze blad popelniles, jak celownikiem z auto szmaty na leb mi nacelowales , zamiast normalnie powiedziec czy przeprosic, to za te smieszne tlumaczenie bym ci przedluzyl bana na ct na miesiac

Edytowane przez sedes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @ sedes W takim razie wytłumaczyć mi tak , jeśli się pomylisz zabijesz całkiem i to całkiem przez przypadek a  komenda żeby ożywić nie działa to mam się rozpłakać  ze cie zabiłem ? chlopie  każdemu się może coś przez przypadek źle  zrobić.  Nie zabijam nikogo specjalnie jak już. 

 

Nie pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie