Skocz do zawartości

Zablokowane Propozycje


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

1: Naprawic z zyczenia FD, jak się weźmie z zyczenia  fd to nastepna runda jest zbugowana i ct musi wpisac killa

2: naprawic gungame, ct normalnie moze zabijac tt a tt moze zabijac ct, pod koniec rundy zamiast zyczenia wszystkich ozywia

3: dodac/naprawic leczenie więźniów

4: Zmiana w regulaminie pod punktu GS/SGS można wykonywać maksymalnie 3 sekundy. Na całkowite zakazanie robienia sgsów, dlaczego? a to dlatego ze tyle warty jest ten zapis 3 sekundy ze chlop typu orzeł robiąc "3 sekundy" sgsy jest na drugim końcu mapy. Moim zdaniem bez sensu jest zakazane robienia sgsów ale można na 3 sekundy.. XD. Takie nawalanie sgsów jest 3 razy gorsze niz 3 skoki bo tak idzie kogos trafic a jak chlop ma 1000 unitow no to powodzenia w trafieniu. Jak już zezwalacie na robienie sgsów to dajcie 3 skoki dla svipa/vipa:D 

5: Wywalić z ruletki ban na minutę, nowy gracz jak dostanie z ruletki bana na minute to juz nie wróci i często też jest to denerwujące. Zamiast bana można dać np śmierć (w grze xd)

 

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jezeli chodzi o freeze to jest to prawdopodobnie powodowane przez chowanego, ale jeszcze nie wylapalem dlaczego tak sie dzieje. Jak uda mi sie to naprawie, ale nie jest to jakis giga blad zeby od razu wylaczac ta zabawe.

2. Tak ma być. Docelowo chciałem zrobić tą zabawę dla ct i tt, ale muszę dodać jakąś nagrodę dla zwycięzcy (np. szlugi), zaktualizować hud (bo na ten moment nie widać swojego lvlu, najlepszego, itp.) i ogarnąć kończenie rundy (bo jeżeli cały team zginie w tym samym czasie następuje koniec rundy). No ale sama gra jest w fazie testow wiec ona jeszcze jest ogarniana.

3. Co tam nie działa? Komenda /ulecz lub /heal powinna działać dla prowadzącego i admina i z menu raczej też.

4. Wywalone w to mam. Z założenia ten serwer jest bardziej pod tych ziomków z sgsami niż cssetti z 3 skokami. Ciągłe latanie na sgsach też było wkurzające i po to powstał ten punkt. Mimo to regulamin jest traktowany bardzo luźno. Są główne zasady do przestrzegania, ale ostrzejsza reakcja jest dla tych co naprawdę coś od********ą. Serwer to nie forum csowiczów, żeby permabanować za zwyzywanie ci matki. Są różne więzi między ludźmi i reakcja jest tylko jeżeli powstaje z tego naprawdę drama, a nie żartobliwa sytuacja między 2 osobami dobrze się znającymi. My znamy pojęcie ironii, sarkazmu, żartu i stosujemy je bardzo szeroko. Oczywiście jak napiszesz skargę na forum w innym dziale jak ostatnio to pewnie jakiś pionek z forum według kropek z regulaminu zareaguje i wypunktuje to co trzeba ale nie o to u nas chodzi. Zresztą orzeł mi pisał o tej sytuacji i wspominał, że sobie po prostu polatał po mapie. Rozumiem gdyby chciał się specjalnie buntować i uprzykrzać życie straznikom i innym graczom przez łamanie regulaminu, ale nie miał tego na celu. Wiadomo, że czasami jakieś ostudzenie relacji jest potrzebne (np. skarga wikarego na youknowswho), ale wyczuwajcie moment/timing i będzie git.

5. Dla mnie jest to fajna unikalna rzecz, ale jak kto woli

 

Jak coś to tylko moje opinie na te tematy, więc inni też mogą się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, tomkul777 napisał:

My znamy pojęcie ironii, sarkazmu, żartu i stosujemy je bardzo szeroko.

a jak ja wpierdoliłem się na warmie do ziemianki autobusem to mnie wyjebałeś na tydzień, a to były tylko żarty

 

+ ban z ruletki fajny, można podkręcić procenty dla shizera na 100%

Edytowane przez Giga Nigga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Giga Nigga napisał:

a jak ja wpierdoliłem się na warmie do ziemianki autobusem to mnie wyjebałeś na tydzień, a to były tylko żarty

 

+ ban z ruletki fajny, można podkręcić procenty dla shizera na 100%

+1 fenome tzn giga nigga jest niewinny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SzefShizer napisał:

4: Zmiana w regulaminie pod punktu GS/SGS można wykonywać maksymalnie 3 sekundy. Na całkowite zakazanie robienia sgsów, dlaczego? a to dlatego ze tyle warty jest ten zapis 3 sekundy ze chlop typu orzeł robiąc "3 sekundy" sgsy jest na drugim końcu mapy. Moim zdaniem bez sensu jest zakazane robienia sgsów ale można na 3 sekundy.. XD. Takie nawalanie sgsów jest 3 razy gorsze niz 3 skoki bo tak idzie kogos trafic a jak chlop ma 1000 unitow no to powodzenia w trafieniu. Jak już zezwalacie na robienie sgsów to dajcie 3 skoki dla svipa/vipa:D 

 

 

Sprostuje kilka rzeczy odnosnie podpunktu 4. tobie nie przeszkadza sam fakt ze sgsy mozna robic max 3 sekundy i "jest na drugim koncu mapy" tobie przeszkadza sam fakt ze wgl robie te sgsy domyslam sie ze ci wtedy piana z pyska leci ale mniejsza. robie sgsy jedynie wtedy kiedy mam fd i nikomu z graczy nie utrudniam gry albo aby dobiec np po markerze albo jak mi sie fd skonczy jak kiedys zbuntowalem sie na sgs'ach daj mi clipa bo ciagle jestem osadzany o buntowanie sie na sgsach a jeszcze zadnego dowodu nie dales czekam. jedynie co moze wkurzac to wtedy kiedy sie buntuje na "ABH" ktory jest w sklepie za smieszna cene 250 szlugow a buntuje sie jedynie kiedy jest nudny prowadzacy np taki shizer. moim zdaniem @ tomkul777powinien usunać abh ze sklepu albo zmienic cene aby zniechecic ludzi do kupna abh

po drugie "Takie nawalanie sgsów jest 3 razy gorsze niz 3 skoki"  to na 100% nie jest prawda XD usmialem sie troche szczerze. np jakby tomkul dal 3 skoki dla svipow to bys plakal ze zbyt op 

juz pisalem z tomkulem aby dal ograniczenie na fpsy np do 333 bo czuje sie troche jakbym oszukiwal rozpedzajac sie na spadochronie do "1000 unitow" 2 strefami.

i tu nie ma problemu z sgsami tylko z fpsami jak tomkul doda ograniczenie na fps to kazdy bedzie zadowolony dziekuje za uwage

 

edit1//

 

Cytat

Wmawiaj sobie XD

nie no kur*a ja sie zastanawiam shizer czy ty serio jestes taki zjebany czy udajesz

masz hltv dostepne za forum znajdz jakies gdzie sie buntowalem na sgs'ach i wyslij tu a nie piszesz "wmawiaj sobie XD" daj dowod bo ciagle mnie posadzasz o to

 

edit2//

@ El Mafioso 

"farmazon" w ktorym miejscu?

"propozyje do du*y" no nie wiem blokada fpsow jest dla was a nie dla mnie jak tak was dupa boli ze rozpedzam sie do "1000 unitow" to skladam propozycje o zablokowanie ilosci fps

usuniecie abh ze sklepu? to jest dla was czy dla mnie? abh jest 100x gorsze od sgs'ow a jest tylko za 250 szlugow w sklepie

Edytowane przez Orzel -_-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Orzel -_- napisał:

robie sgsy jedynie wtedy kiedy mam fd i nikomu z graczy nie utrudniam gry albo aby dobiec np po markerze albo jak mi sie fd skonczy

Wmawiaj sobie XD

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no orzeł bez kitu ale trochę zajechałeś farmazonem xD a propozycje do du*y

@ Orzel -_- o farmazona chodziło mi o to że bardzo często uciekasz z celi czy ogólnie sgsami to raz, dwa "propozycje do du*y" tyczył się tematu shizera, dziękuję za uwagę.

 

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podsumowując

1. Problem nadal występuje ale badam go. Jednak nie jest to powodowane przez FD w jest rundzie ani chowanego.

2. Gungame w toku ciągle, ale działa już lepiej chociaż wymaga jeszcze kilku zmian.

3. Powinno być naprawione

4. Punkt regulaminut dotyczący sgsow został zupdatowany na tyle, żeby po prostu nie przeszkadzać w prowadzeniu i ogólnym psuciu rozgrywki.

5. Na razie zostaje, bo nie widzę większych negatywnych skutków.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie