Skocz do zawartości

Zablokowane CS:GO [Only AWP] Podanie na admina ipio


ipio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Dominik
  • Wiek: 22
  • Nick z gry: ipio [Buy & Sell CS Skins]
  • Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/ipio [Buy %26 Sell CS Skins]/awp.csowicze.pl:27015/
  • Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/ipio/
  • Steam ID: STEAM_0:0:174991891
  • Dlaczego Ty?:
    Zauważyłem, że ostatnio się przewija coraz więcej ludzi na serwerze. Okres świąteczny się zbliża, gracze będą mieli też więcej czasu na granie. A co za tym idzie, będzie więcej trollów i cziterow. Siedzę na serwerze już dosyć długo raz trochę mniej raz trochę więcej. Zazwyczaj jak gram na serwerze to rzadko kiedy się odzywam na głosowym, staram się skoncentrować na grze. Sadze, że aktualnie jest za mało aktywnych adminów na serwerze i przez to atmosfera jest taka, jaka jest. Wiem "To wy tworzycie atmosferę na serwera" no to racja, ale jak znajda się 2 osoby co sieja ferment non stop, wyzywają i zagłuszaj, to wielu graczy zaczyna się denerwować i się robi zamęt. Często jak wbijam na serwer, to pierwsze co słyszę to dorastające orangutany wydające odgłosy godowe do mikrofonu albo dowiaduje się o miłości do matek innych graczy. W skrócie mówiąc, mało jest aktywnych adminów, którzy by tez coś robili oraz podejmowali dobre decyzje.
  • Ile grasz dziennie?: Różnie, średnio bym powiedział ze 1h dziennie
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): NIE
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 4 (Dawno nie bylem adminem csgo)
  • Kontakt: Preferuje FB, Forum lub DC: ipio#2483. Może być też Telegram, WhatsApp, a nawet i GG.

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+WIEK
+GT
+/-Czas na gre
+SM

+Dodam od siebie, że jesteś spoko typem nie było na Ciebie jakoś reportów, Myślę, że jesteś wstanie podołać temu stanowisku.


JESTEM NA TAK                                                   Pozdrawiam TIGER.

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png
Zgłoś się do mnie na PW .

Edytowane przez NiunieK

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie