Skocz do zawartości

Zablokowane JAILBREAK we odbanuj mordzia


Orzel -_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Orzel <sgs.exe>
IP / Steam ID*: STEAM_0 : 0 : 595968894
Admin banujący: @ Banned ;)
Data i godzina otrzymania bana*24. lis 2022 - 22:06:10
Runda:
Serwer*: JAILBREAK
Powód: SGS/GSY
Link do demka*http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2211241715-jail_minegreen_mrr-1669306500-1669307760.zip http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2211241736-jail_dust2_budyn-1669307760-1669309620.zip
Wycinek z konsoli*
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 23 godzin , 54 minut i 34 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Orzel <sgs.exe> 
[AMXBans] Powod : ' SGS/GSY ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 595968894 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' ' 
[AMXBans] =============================================== 
Krótki opis sytuacji*https://csowicze.pl/topic/80123-zgłoszenie-orzel/

Nie wiem w czym problem. Robie sobie sgs'y forfun aby dobiec albo na freedayu, nie buntuje sie na sgs'ach, nie nadużywam, mimo ze admin mówił że do buntów sgs max 3 sec.

sgs'y wcale nie sa takie trudne do robienia sam nauczylem kolege robic sgs'y w 2 dni i wymasterowal w 2 tygodnie.

A co do innego zarzutu: chore strefy "Prawo lewo i chlop sie rozpedza do miliona unitów"  to zalezy od fps'ow, synca itd; w strefach. Sam nie mam jakiegos kozackiego kompa ale gram na 640x480 co daje mi duzo fps 999+ fps na niektórych mapach + hud_draw 0 w konsoli co tez daje swoje. Gram na trybie hns juz dobre 3/4 lata co opiera sie na strefach i sgs'ach. Jestem juz z ta społecznościa Jailbreak CLASSIC (inne forum) juz dobre 2/3 lata i to pierwszy raz gdy ktos mnie zbanował za sgs'y co trochę mnie zdziwiło. Rozumiem bana, gdybym sam nigdy nie grał na hns'ach i dr to sam bym siebie zbanował.

Podsumowując, nie gram na skryptach, nienaduzywam sgs'ow i @ SzefShizer boli d*** ze ktos jest lepszy od niego.

 

edit1///

@ SzefShizer  sam ma serwer hns i specjalny anticheat co wykrywa gdy ktos ma strefe helper/sgs hack i jakos mi nigdy nie wykrylo dlaczego shizer?

 

edit2///

czm usunales komentarz bonesiego

świadkowie bądź osoby trzecie, które wnoszą cokolwiek do sprawy (wypowiedź wyłącznie z dowodami!)

co ma ci demko wkleic?

potwierdził moje słowa wiec wnosi coś do sprawy

Edytowane przez Orzel -_-
g
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Orzel -_- zmienił tytuł na JAILBREAK we odbanuj mordzia

Dziwnie jest ten regulamin jb napisany z jednej strony gracz nadużywał sgsów ---> nadużywanie GS/SGS - [Ban 1 dzień - 7 dni - na zawsze], a z drugiej robił je przez max 3 sek co jest zgodne z regulaminem  ---> GS/SGS można wykonywać maksymalnie 3 sekundy jak dla mnie jest to do zmiany, bo jedno zaprzecza drugiemu ode mnie gracz dostaje UB, ponieważ wszystko było zgodne z regulaminem.

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Edytowane przez onajNNNNNNNNNNN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie