Skocz do zawartości

Zablokowane zmiana działania /rs


Lobo

Rekomendowane odpowiedzi

koncepcja prosta, zamiast pisać /resetscore można by też pisać do resetu  /rs. Czyli nie używać /rs do wyświetlenia roundsound. Dużo więcej osób resetuje fragi jak sprawdza muzyczkę, a do niej zostaje /roundsound dalej.

Tak jest na większości serwerów, jest to wygoda i nie spotkałem się żeby ktoś narzekał z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nikomu to nie przeszkadzało każdy już się przyzwyczaił kto gra na tym serwerze do tego ;)
Więc moim zdaniem zbędna zmiana.
Ps propozycja aktualizacji skinów broni stoi
a było by można zrobić :D


Dziękuję za uwagę pozdrawiam miłej gry @ Kaczor :D
 

           

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Jak dla mnie propozycją dobra. Osobiście wkurza mnie takie wpisywanie zamiast poprostu /rs. Należę do tzw leniuszków, a druga sprawa życie trzeba sobie upraszczać a nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że można to wprowadzić jest to dosłownie 2 minuty roboty jak nie mniej. Znaleźć>edytować>skompilować>wrzucić na serv.

Zdziwiłbym się gdyby to nie przeszło, bo jednak zdecydowana większość kojarzy co to jest /rs i do czego służy😉

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc moja wypowiedź pewnie niewiele tu wniesie ale od dłuższego czasu mam prawie wszystko co mi potrzebne pobindowane także komendę /resetscore, ale jak patrzę na tą propozycję to jest naprawdę pierdoła ale bardzo wiele zmienia więc jestem jak najbardziej na tak lepiej żeby /resetscore było pod /rs bo w to ludzie zdecydowanie częściej wchodzą  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś ustawienia muzyki są dostępne jedynie pod komendą /roundsound.

Natomiast do zresetowania statystyk służą komendy /rs, /resetscore oraz /restartscore.

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie