Skocz do zawartości

Zablokowane TheProShizer odwołanko


Krejzol99

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze odwołanie za niego ponieważ ma bana na forum

 

Nick*: TheProShizer

IP / Steam ID*: STEAM_0 : 0 : 516802520

Admin banujący: Hunty

Data i godzina otrzymania bana*: 17:16:18

Runda: Nie wiem

Serwer*: JailBreak Classic

Powód: Bugowanie szlugów

Link do demka*: http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2210311700-jail_hostel-1667232000-1667233620.zip zaczyna się od 9.00 gdzies

Wycinek z konsoli*: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Hunty. [AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. [AMXBans] Zbanowany Nick : TheProShizer [AMXBans] Powod : ' wchodzisz na forum i w prosbie o ub piszesz jak przepis na bugowanie szlugow ' [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ http://CSowicze.pl [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 516802520 '

Krótki opis sytuacji*: Nagle admini p e b e x i youknowshow zaczęli z du*y gadać, że ja z krystianem buguje szlugi. Nigdy nie bugowałem szlugów xD, w chwili bana miałem 5 szlugów. Myślałem ze to wszystko w formie żartu co oni mówią ale najwidoczniej nie :(. Nigdy nie miałem więcej niż 3k szlugów na serwerze... nigdy nie szalałem tymi szlugami bo ich nie miałem i nie wiem skąd takie podejrzenia ze buguje szlugi, inni mają ich po 50k i może oni bugują je a nie ja.... no cmon troche powagi fun fact napisałem, że na kazdym serwerze sa luki do bugowanai szlugow ale to napisalem ogólnie a nie, że odrazu buguje szlugi..... na zadnym serwie nigdy nie bugowalem szlugow, nawet nie umiem tego robić.. Sam krystian napisał ze ma 50k szlugow XD
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nalezy mu sie ub to zły człowiek

Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: 

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

​​​​​​​

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie