Skocz do zawartości

Zablokowane Dlaczego ?


Rafal7255

Ducky?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ducky na serwerze ?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam na serwerze classic Jailbreak Dlaczego duck'i sa wyłączone naprawdę odleciało  mi się grać na tym serwerze jak wbiłem po malej przerwie dlatego proszę panie tomkull voofy itp o powrócenie. Bo naprawdę nie chce żeby ten serwer był jak na innej sieci ... pozdrawiam 

PS: Może dodamy 3 Skoki dla Svipa ? fajnie by było co nie ? 
te skoki to żart jak cos <: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oby ten co to zrobił wpadł przypadkiem do jakiegoś zbiornika wodnego w betonowych bucikach :)))))))

Przez Bazyliusz,

Ostrzeżenie słowne: 

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h.

​​​​​​​

poteszny.png.acf6c37526f529084c6e3d06df5c359d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta przeprowadzona 3 miesiące temu, gdzie głosy na tak to jakiś motłoch który na JB nigdy nie wszedł i na tej podstawie blokuje się rolkę której i tak ludzie nie używają żeby uciekać czy zdobywać przewagę nad innymi a jedynie do zabawy. Dodatkowo ogranicza możliwości zwykłego BHOPowania. Szkoda gadać co tu się wyprawia. Najlepsze jest to że decydują ludzie którzy nie mają z serwerem nic wspólnego w tym "właściciel Kropka"

Przez Kropka.,

Mordo w dupie byłeś gówno widziałeś, i nie maczaj moich palców w tym, bo wszystkie zmiany decyduje snuffy związane z serwerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za to samo mówiłem kropce wczoraj na serwerze o 3 skokach dla svipa  jest to svip na moje usulga ta powinna mieć 3 skoki jak na każdym serwerze jb. 

 

+1 

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zdziwiony, że zostało to zablokowane bez żadnych konsultacji. Wcześniej było dobrze, ponieważ i tak była blokada na rozpędzenie się za szybkie. Po co to całkowicie blokować? Jestem za przywróceniem do tego co było, tak jak zrobił @ MaTi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie