Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na angel eyes


aintasking

Rekomendowane odpowiedzi

Twoj nick: aintasking

Nick oskarzonego: @ Angel Eyes

steam id; nie znam 

data i godzina; 25.10.2022 17:30 okolo

dowody; nie zrobilem zdjec ale ktos z czatu doradzil ze w logach bedzie to widac


Opist sytuacji: 

gralem sobie na serwerze, bylo ostro wszedlem w lekka szarpanine slowna z kims i dostalem nieprzyjemna dla mnie wiadomosc od admina na bialo na srodku gry, to ja zapytalem na czacie zeby sie madrala pokazaal ktory to zrobil, angel eyes odpisala ze to ona napisala, i kontynuowala dalsza dyskuje z poziomu jakby byla adminem, teraz wiem ze kuraw nie jest adminem wiec co to ma byc ja zglaszam na u@ ta sie smieje ze ma admina w konia robi uzytkownikow co to ma byc, na ch*j sie podaje za admina jak nie jest?

w ogole co to za nick i jaakies oko dodaje na profilowe jak takie oczy to kur*a 90% spoleczenstaw ma a do anielskich daleko jakbys sie interesowala lbie troche kulturowo to bys wiedziala jaką aniol ma charakterystyke bo przedstawiany jest we wszystkich dzielach jako blond wlosy/a skrzydlasta postac z niebieskimi/jasnymi oczami a kolor ciemny jest postrzegany jako sily zla wiec sie doedukuj a nie zgryawsz uj wie kogo, se oko wjebaala jakies z du*y i mysli ze ladne jest lol 90% ludzi ma takie i kur*a nie wpierdalaja sobie na profilowe swojego oka ale juz ch*j tam bo to poza tematem, no to tyle w sumie zglaszam swiadome wprowadzanie w blad innego gracza i tym samym wkurwiajac go bo pisze ze jest adminem a moich skarg ktore wysylalem na u@ nie respektowala dlatego sie tak unioslem m.in w podaniu na admina.

I jeszcze jeden apel do tam lasek z serwera/czatu bo widzialem ze jakas raszpla nazwala @ misiek997 stuleja, widze ze juz wam sie w du***h poprzerwacalo stuleje to ma wasz chlopak jesli jakis slepy/uposledzony z wami jest, misiek jest mily po prostu i jestm dobrym chlopakiem to od razu go jakies prukwy beda od stuleji wyzywac ? tfu wam na te mordy parszywe bez makeupu z domu nie wyjdzie jedna z druga a od stulei normalnego goscia wyzywa, chara na leb wam sie nalezy i 0 atencji,
krotko misiek z nimi musisz bez sentymentow nie ma co sie pierdolic ze szmaciurami, zadna normalna laska by cie tak nie nazwala, jestes w porzadku typem i tyle, wiecej nie mam do powiedzenia ale jak zobacze ze ktoras znowu nazywa miska stuleja to jade z nia jak z fura gnoju

 

Cytuj

Edytowane przez aintasking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko potraktować tę "skargę" poważnie xD

99% wpisu to płacz, jakie to kobiety są złe, bo się nie rozumie ironii i żartu.

Mógłbym to odrzucić tylko ze względu na sposób pisania i nadużywanie słów niecenzuralnych i stwierdzić, że po co mam się rozpisywać, ale niech będzie. Specjalnie dla Ciebie sprawdziłem w logach, co masz na myśli pod hasłem "nieprzyjemnej wiadomości na środku ekranu". Jedyne co znalazłem z okolic podanego przez ciebie czasu, to proszenie o kulturę, ew. aby zgłaszać czity na u@. Nie wiedziałem, że to może być nieprzyjemne.

Jak już sam zresztą zauważyłeś - @ Angel Eyesnie jest adminką. Jeśli chcesz wiedzieć, kto na serwerze ma uprawnienia admina, sprawdź kto ma rangę na forum (https://csowicze.pl/search/?type=core_members&group[55]=1) lub odwiedź wątek z pełną listą administracji, który znajduje się tutaj: https://csowicze.pl/topic/70993-lista-administracji-dd2/.

Skoro grasz w CS tyle, ile pisałeś w swoim poprzednim wątku w dziale z podaniami, to powinieneś zauważyć na serwerach społeczności, że pytanie o to, kto jest adminem, przeważnie spotyka się ze śmieszkami ze strony innych osób. Rzadko kiedy też admin piszący na y@ się ujawnia, gdyż nie ma takiego obowiązku.

Otrzymujesz również ostrzeżenie słowne za nadużywanie wulgaryzmów i wyzywanie.

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie